The Greatest Show On Earth

Airbäg

Nośnik: CD

The Greatest Show On Earth
The Greatest Show On Earth
The Greatest Show On Earth

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

The Greatest Show On Earth

  • The Greatest Show On Earth
  • The Greatest Show On Earth
  • The Greatest Show On Earth
- + Dopasuj

The Greatest Show On Earth

Airbäg

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Długo oczekiwany, nowy album norweskiego zespołu, na którym jego członkowie kontynuują podróż przez nastrojowe dźwiękowe pejzaże i poważne tematy, tworzą filmowe obrazy i nasycają je emocjami, wciągając słuchaczy w swój niepowtarzalny świat. Tym razem charakterystyczne brzmienie grupy jest nieco ostrzejsze i słychać w nim kilka nowych elementów. Bjorn Rijs (gitara), Asle Tostrup (śpiew), Henrik Fossum (perkusja), Jorgen Gruner-Hagen (instr. klawiszowe) i Anders Fossum Hovdan (bas) razem z inżynierem i współproducentem Vegardem Sleipnesem pracowali nad albumem przez 18 miesięcy. Udało im się wznieść muzykę Airbag na wyższy poziom i nadać jej nową jakość. Album zachwyci nie tylko fanów zespołu, ale również Pink Floyd, Blackfield, Talk Talk, A-Ha, Porcupine Tree i Anathemy.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Surveillance (Part 1) Airbäg 2:23
1 2 Redemption Airbäg 7:01
1 3 Silence Grows Airbäg 5:53
1 4 Call Me Back Airbäg 11:14
1 5 The Greatest Show On Earth Airbäg 7:01
1 6 Surveillance (Part 2-3) Airbäg 16:44
5 na 5

Myślałem, że All Rights Removed będzie nie do przebicia, tymczasem tą płytą chłopaki z Airbaga po prostu zamiatają progrockową konkurencję. Pop prostu Pycha!

5 na 5

Płyta fantastyczna, choć trzeba kilka razy posłuchać, żeby docenić całość tego materiału. Płyta jest rozwinięciem pomysłów z drugiego albumu All rights removed, ale jest dużo cięższa brzmieniowo. Pozostały jednak piękne melodie i cudowne solówki gitarowe. Płyty można słuchać w kółko i za każdym razem odkrywa się coś nowego. Polecam wszystkim miłośnikom artrocka spod znaku Pink Floyd, Porcupine Tree i Gazpacho!

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel