Produkt z gazetki

The Division Bell (Remastered)

PINK FLOYD

Nośnik: CD

The Division Bell (Remastered)
The Division Bell (Remastered)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

The Division Bell (Remastered)

  • The Division Bell (Remastered)
  • The Division Bell (Remastered)
- + Dopasuj

Produkt z gazetki

The Division Bell (Remastered)

PINK FLOYD

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nagrany w 1994 roku, „The Division Bell” jest ostatnim jak do tej pory studyjnym albumem Pink Floyd. Płyta podbiła listy przebojów w Wielkiej Brytanii i USA oraz zaowocowała bijącą rekordy popularności trasą koncertową, która rozpoczęła się jeszcze w tym samym roku. W ramach trasy zespół zagrał aż 14 koncertów w Earl’s Court w Londynie, z których jeden został opublikowany w postaci filmu „P.U.L.S.E”.<br><br> Kolekcja „Discovery”, czyli 14 zremasterowanych albumów studyjnych.<br><br> Najnowsza edycja, wydana w ramach serii „Discovery”, zawiera oryginalny album studyjny cyfrowo zremasterowany przez Jamesa Guthrie, wydany w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu Digipak oraz wzbogacony o 12-stronicowy booklet autorstwa Storma Thorgersona.<br><br> Od 1967 roku zespół Pink Floyd nieustannie tworzył jeden z najbardziej niezwykłych i ponadczasowych katalogów nagrań w historii współczesnej muzyki. Wszystkie 14 studyjnych albumów grupy zostało właśnie cyfrowo zremasterowanych przez Jamesa Guthrie – współproducenta albumu „The Wall” – oraz ponownie wydanych w specjalnie w tym celu zaprojektowanych opakowaniach Digipak. Do płyt powstały również całkiem nowe booklety, stworzone przez Storma Thorgersona – artystę, który od wielu lat współpracuje z zespołem.<br><br> Albumy z serii „Discovery” zostały zaprojektowane z myślą o przedstawieniu grupy Pink Floyd nowym słuchaczom, w związku z czym booklety wszystkich płyt zawierają kompletne teksty piosenek znajdujących się na danym albumie.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Cluster One Pink Floyd 5:56
1 2 What Do You Want From Me Pink Floyd 4:21
1 3 Poles Apart Pink Floyd 7:03
1 4 Marooned Pink Floyd 5:29
1 5 A Great Day For Freedom Pink Floyd 4:17
1 6 Wearing The Inside Out Pink Floyd 6:49
1 7 Take It Back Pink Floyd 6:12
1 8 Coming Back To Life Pink Floyd 6:19
1 9 Keep Talking Pink Floyd 6:10
1 10 Lost For Words Pink Floyd 5:13
1 11 High Hopes Pink Floyd 8:34
5 na 5

Fantastyczna i nie w pełni doceniona płyta.

Ta płyta to powrót Pink Floyd do czasów, gdzie liczyła się muzyka i melodia. Nawet album A Momentary Lapse of reason nie miał w sobie takiej dawki klimatu, ciepła i pięknych pasaży gitarowo-klawiszowych. To zdecydowanie dzieło bardziej zespołowe niż poprzedni album. I powrót Ricka Wrighta do roli klawiszowca i kompozytora. Brakowało mi tego go na wielu, wielu płytach... Cluster One to kapitalny początek w klimacie Wish you were here, a potem to już bajka: What Do You Want From Me, Poles Apart, Marooned to piękne otwarcie płyty, w środku zachwyca Wearing The Inside Out, a na koniec dostajemy genialny utwór High Hopes. Czegoś więcej? Szkoda, że to ostatni, regularny studyjny album. Ale też piękne zakończenie...

5 na 5

Nie ma co pisać. Po prostu PINK FLOYD!!!!

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel