The Day Is My Enemy

The Prodigy

Nośnik: CD

The Day Is My Enemy
The Day Is My Enemy
The Day Is My Enemy

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

The Day Is My Enemy

  • The Day Is My Enemy
  • The Day Is My Enemy
  • The Day Is My Enemy
- + Dopasuj

The Day Is My Enemy

The Prodigy

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

„The Day Is My Enemy” to tytuł nowego studyjnego albumu THE PRODIGY. Nowe utwory zabiorą słuchaczy w podróż po ciemnych zakamarkach miejskiego życia nocnego, gdzie gniew jest wiecznie odczuwalną energią czającą się pod powierzchnią pozornego spokoju.

„Nie potrafię powiedzieć, dlaczego ta płyta ma w sobie tyle gniewu. Myślę, że on tkwi gdzieś głęboko we mnie. Zawsze postrzegałem muzykę jako formę ataku. Nowe utwory są bardzo ostre, ale nie planowałem tego. Po prostu pewne dźwięki, które pojawiły się w trakcie pracy w studio kumulowały się we mnie przez ostatnie 4 lata. „Gniew to energia” – te słowa w jakiś sposób zawsze rozbrzmiewały w mojej głowie. Napięcie odczuwalne jest niemalże od pierwszych dźwięków jakie można usłyszeć na płycie. Muzyka ma wywołać poczucie zagrożenia. O to właśnie chodzi w twórczości The Prodigy”- mówi Liam Howlett.
„Nasty” to tytuł pierwszego singla promującego najnowsze wydawnictwo zespołu.

„The Day Is My Enemy” to najprawdopodobniej najbardziej brytyjsko brzmiący album, jaki pojawi się na rynku w tym roku, ale nie w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Ta brytyjskość odnosi się do nocnej przestrzeni wielkomiejskich metropolii wypełnionych multikulturowym zgiełkiem. „The Day Is My Enemy” opowiada o wściekłej ludzkości egzystującej w rozkładzie miejskiego koszmaru.


Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 The Day Is My Enemy The Prodigy 4:25
1 2 Nasty The Prodigy 4:03
1 3 Rebel Radio The Prodigy 3:52
1 4 Ibiza The Prodigy Feat. Sleaford Mods 2:45
1 5 Destroy The Prodigy 4:28
1 6 Wild Frontier The Prodigy 4:27
1 7 Rok-Weiler The Prodigy 3:50
1 8 Beyond The Deathray The Prodigy 3:08
1 9 Rhythm Bomb The Prodigy Feat. Flux Pavilion 4:12
1 10 Roadblox The Prodigy 5:00
1 11 Get Your Fight On The Prodigy 3:38
1 12 Medicine The Prodigy 3:55
1 13 Invisible Sun The Prodigy 4:16
1 14 Wall Of Death The Prodigy 4:04
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Album lepiej słucha się niż AONO. Nie jest to Experience, Jilted ani Fat, ale po 10x przesłuchaniu mam wrażenie, że jest lepszy niż Invaders. Życzę złotej płyty.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Absolutna Rewelacja!

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

\"The Fat of the Land\" to niestety nie jest, ale kilka utworów po głębszym przesłuchaniu \"wchodzi\". Zdecydowany nr 1 subiektywnie \"The Day Is My Enemy\".

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel