Tata Adama

Piotr Woźniak

Nośnik: CD

Tata Adama
Tata Adama
Tata Adama

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tata Adama

  • Tata Adama
  • Tata Adama
  • Tata Adama
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Tata Adama

Piotr Woźniak

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Na nowej płycie Piotra Woźniaka pt. „Tata Adama” znalazły się intrygujące kompozycje. Mimo, oszczędnego, wręcz akustycznego instrumentarium, jest pełna zaskoczeń. „Ta płyta to rozmowa z odbiorcą - intymna, choć uniwersalna: o potrzebie wsparcia, miłości, o niechęci do krzyku i tęsknocie za pięknem” – opisuje ją Piotr Woźniak. Single pochodzące z płyty to: „A i E”, „Napisz mi o miłości” oraz „Companero”.
Piotr, to artysta osobny, kontemplujący spotkanie dwojga, potrzebę zgody z samym sobą i zapatrzenie w świat. Przede wszystkim jednak to artysta liryczny, wrażliwy i skupiony interpretator swoich, ale także `pożyczonych na zawsze` słów i melodii. Od kilkunastu lat widywany jest tu i tam. A to w konkursach ważnych przeglądów piosenki poetyckiej i studenckiej (SFP w Krakowie, `Recital` w Siedlcach, `Łykend` we Wrocławiu), a to w TV (plebiscyt `Muzyczna Jedynka`, koncert `Debiuty` w Opolu), najczęściej jednak na koncertach w całym kraju (tych solowych, tych w ramach rodzinnego przedsięwzięcia Tadeusza Woźniaka i – do niedawna - tria Woźniak-Lewandowski-Zychowicz). W 2010 roku ukazał się jego pierwszy i dawno oczekiwany album `Dom na dachu`. Na płycie znalazło się dwanaście nastrojowych, czasem onirycznych kompozycji. Staranne, przemyślane aranżacje łączą różne, czasem odległe brzmieniowo światy (kwartet smyczkowy, syntezatory, instrumenty perkusyjne) w intrygującą całość. Subtelna interpretacja i charyzmatyczny głos Artysty podkreślają emocjonalny wyraz tekstów. W 2012 roku ukazał się podwójny (CD + DVD), koncertowy album „Jak ze źródła” stanowiący hołd złożony twórcom i wykonawcom polskich piosenek z początku lat 70-tych.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 A. i E. Piotr Woźniak 3:03
1 2 Companero Piotr Woźniak 3:10
1 3 No właśnie Piotr Woźniak 2:44
1 4 Tara Piotr Woźniak 3:09
1 5 Niesłyszalni Piotr Woźniak 3:32
1 6 Kot albo życie Piotr Woźniak 2:43
1 7 Tango Mortale Piotr Woźniak 3:49
1 8 Ghostwriter Piotr Woźniak 4:44
1 9 Tata Adama Piotr Woźniak 3:27
1 10 Napisz mi o miłości Piotr Woźniak 2:15
1 11 Jestem śniony Piotr Woźniak 4:23

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel