Tańcz

Maki i Chłopaki

Nośnik: CD

Tańcz
Tańcz
Tańcz

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tańcz

  • Tańcz
  • Tańcz
  • Tańcz
- + Dopasuj

Tańcz

Maki i Chłopaki

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Maki i Chłopaki dopisują drugi krążek do ich opowieści o klimacie życia na mazowieckiej prowincji. Od czasu debiutanckiego albumu „Dni Mrozów” (2012) grupa zdążyła przeistoczyć się z tria w kwintet. Zmieniła też strukturę piosenek, które tym razem uzbroiła w refreny. To, co niezmienne, to melodyjność gitarowego brzmienia i błyskotliwość tekstów Marcina Biernata, który na płycie „Tańcz” dzieli się swoimi przemyśleniami na temat melanżowania.
Lider Maków śpiewa o zmaganiach w barze Tropicana, o zamiłowaniu do smutnych dziewczyn, wracaniu przez Siedlce i weekendzie na jedynkę. Część z piosenek zresztą powstała podczas imprez z Wojtkiem Brożkiem z gorzowskiego zespołu Żółte Kalendarze, który od tej płyty wzmacnia wokalnie skład Maków. Chórki na płycie zaśpiewała też Ola Bilińska (m.in. „Bye, Bye Butterfly”, „Babadag”, „Muzyka końca lata”).
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Mały cud Maki i Chłopaki 2:50
1 2 Poprawka Maki i Chłopaki 3:53
1 3 Bal Maki i Chłopaki 2:54
1 4 Nie jesteś taka Maki i Chłopaki 3:40
1 5 Smutne dziewczyny Maki i Chłopaki 3:37
1 6 Tropicana Maki i Chłopaki 4:25
1 7 Odrzuceni Maki i Chłopaki 3:34
1 8 Dredy Maki i Chłopaki 3:55
1 9 Tańcz Maki i Chłopaki 2:55

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel