Tak Jest I Juz

Piotr Bukartyk

Nośnik: CD

Tak Jest I Juz
Tak Jest I Juz

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tak Jest I Juz

  • Tak Jest I Juz
  • Tak Jest I Juz
- + Dopasuj

Tak Jest I Juz

Piotr Bukartyk

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nowa płyta znanego wszem i wobec autora i kompozytora piosenek, kabareciarza, konferansjera i stałego współpracownika radiowej Trójki - PIOTRA BUKARTYKA. Sam artysta o płycie mówi tak:<br> <i>Z piosenkami mam tak, że pisanie ich przychodzi mi łatwiej niż pisanie o nich. O czym to jest? Ano o tym, co dookoła. O nieuchronnym konflikcie na linii jednostka – otoczenie, baba – chłop, czy podatnik – ojczyzna. Większość z nich powstała w ciągu ostatnich dwóch lat, inne zwyczajnie nie zdążyły się załapać na poprzednią płytę (TAK JEST I JUŻ, NIE MÓWIĘ KTO), a jedna (TAKI TAM GRZECH) jest stara, pożyczałem ją różnym ludziom i było mi jej żal – no to niech ma. Na swój sposób stanowią pewnie jakąś całość, jednak każda z nich jest osobną historyjką ułożoną w jeden czwartkowo – piątkowy wieczór, a parę godzin później graną wspólnie z Krzyśkiem Kawałko na antenie Trójki ( dzięki za gościnę, Trójko, dzięki, panie Wojtku). W pewnym sensie ta płyta jest kontynuacją poprzedniej (Z CZWARTKU NA PIĄTEK), choć tym razem mniej tu kabaretu, za to więcej rokendrola. Zawsze tak chciałem i chyba się udało. Myślę też, że powiedziałem na niej dokładnie to, co miałem Wam do powiedzenia i bez względu na to jak zostanie przyjęta wiem, że jest dla mnie najważniejsza z dotychczasowych. Dziękuję ludziom, którym chce się ze mną grać i tym, którym chce się tego słuchać. I jeszcze babci Kazi, która podgląda mnie zza chmurki. Starałem się </i> /Piotr Bukartyk/
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Tak jest i już Piotr Bukartyk
1 2 Bida z nędzą Piotr Bukartyk
1 3 Piosenka z praniem w tle Piotr Bukartyk
1 4 Nie mówię kto Piotr Bukartyk
1 5 Mecenat Piotr Bukartyk
1 6 Taki tam grzech Piotr Bukartyk
1 7 Nie kokietuj Piotr Bukartyk
1 8 Siódma rano w sklepie Piotr Bukartyk
1 9 To się nie uda Piotr Bukartyk
1 10 Ballada drobiowa Piotr Bukartyk
1 11 Co to za film Piotr Bukartyk
1 12 Nic na siłę Piotr Bukartyk
1 13 Z tylu chmur Piotr Bukartyk
1 14 Bonus Track Piotr Bukartyk
5 na 5

Płyta zgodna z oczekiwaniami!

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel