Syn Bogdana

Chada

Nośnik: CD

Syn Bogdana

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Syn Bogdana

  • Syn Bogdana
- + Dopasuj

Syn Bogdana

Chada

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

"Syn Bogdana" to czwarty solowy album Chady nagrany w całości w czasie 6-u przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności. Jest to pierwszy nagrany w taki sposób krążek w historii polskiego hip-hopu.

Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album "Syn Bogdana", a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie "Syn Bogdana" to krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, Fleczer, RX oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z "Procederu" zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

Na płycie "Syn Bogdana" goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Rover, Zeus oraz Bezczel.

Tekstowo album to "stary, dobry Chada", który wciąga słuchacza w brudne, szare blokowiska utrzymując niezwykłą wiarygodność opowiadanych, często autobiograficznych, przeżyć. "Syn Bogdana" to prosty i przejrzysty przekaz z grupy ryzyka, a zarazem rozrachunek Chady z samym sobą.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Po Przerwie Chada 4:49
1 2 Raport Z Rejonu Chada 4:36
1 3 Obrachunek Moralny 2 Chada feat. Ten Typ Mes 4:40
1 4 Jeszcze Wiecej Ognia Chada feat. Z.B.U.K.U., Diox, Bezczel 4:11
1 5 Najlepszy Towar Chada 3:52
1 6 Syn Bogdana Chada 4:12
1 7 Nigdy Ponizej Oczekiwan Chada 4:13
1 8 Nie Chce Byc Taki Jak Oni Chada feat. Zeus, Pih, Rover, Paluch 5:31
1 9 Szum Chada 3:35
1 10 Tak to Sie Zwykle Konczy Chada 4:34
1 11 Mysli I Kartki Chada 3:29
1 12 O Wlasnych Silach Chada 3:50
1 13 Urywki Wspomnien Chada 3:32
1 14 Stan Gotowosci Chada 4:13
1 15 Pomyslnosci Chada 5:08

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel