Święta bez granic

VARIOUS

Nośnik: CD

Święta bez granic
Święta bez granic
Święta bez granic

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Święta bez granic

  • Święta bez granic
  • Święta bez granic
  • Święta bez granic
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Święta bez granic

VARIOUS

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Mamy zaszczyt, z Państwa nieocenionym udziałem, organizować kolejną świąteczną akcję charytatywną. Po raz pierwszy są to ŚWIĘTA BEZ GRANIC. W tych dniach, gdy świąteczny pośpiech zaczyna dawać się nam we znaki - spróbujmy zatrzymać się i wyobrazić sobie, że daleko stąd są ludzie, dla których największym "prezentem" i szansą na przeżycie jest porcja wody do picia… Codziennie brak wody zbiera śmiertelne żniwo, na ogół ofiarami są najsłabsi, czyli dzieci. Dlatego razem z Polską Akcją Humanitarną wspieramy potrzebujących w Sudanie Południowym i Somalii, którzy cierpią z powodu suszy i niedoboru wody. Jak co roku towarzyszy nam Karp z Trójkowej płyty. Liczymy też na Państwa obecność przy radiu podczas piątkowych licytacji prowadzonych - tym razem - nie tylko przez Kubę Strzyczkowskiego. Całkowity dochód ze sprzedaży płyty "Święta bez granic" oraz z licytacji przedmiotów przekażemy na Kampanię Wodną PAH. Dziękujemy, że są Państwo z nami i że razem próbujemy zmieniać świat na lepszy.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Karp 2012 3:37
1 2 Hymn Trójki 2:21
1 3 Bambino jazzu 2:32
1 4 Po pięćdziesiątce 2:21
1 5 Dni, których nie znamy 3:52
1 6 Karp 2012 (karaoke) 3:35

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel