Sous Les Jupes Des Filles

Imany

Nośnik: CD

Sous Les Jupes Des Filles
Sous Les Jupes Des Filles
Sous Les Jupes Des Filles

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Sous Les Jupes Des Filles

  • Sous Les Jupes Des Filles
  • Sous Les Jupes Des Filles
  • Sous Les Jupes Des Filles
- + Dopasuj

Sous Les Jupes Des Filles

Imany

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

      Oto następczyni fantastycznej debiutanckiej płyty Imany, " The Shape Of A Broken Heart", która w Polsce trzykrotnie pokryła się platyną! Kolejne przedsięwzięcie urodzonej nieopodal Marsylii byłej modelki, obdarzonej cudownym soulowo-bluesowym głosem, jest ścieżka dźwiękowa do komedii, której polski tytuł to.
 
      Obraz, który na ekrany polskich kin wejdzie 3 października 2014 roku, opowiada o 11 kobietach mieszkających w Paryżu. Każda z nich jest różna i reprezentuje inny typ współczesnej kobiety. W filmie grają, między innymi, Vanessa Paradis, Isabel Adjani i Laetitia Casta. Obraz reżyseruje francuska aktorka Audrey Dana, dla której jest to debiut w tej roli.

      Płyta ze ścieżką dźwiękową ukaże się 17 czerwca 2014 roku. Imany przygotowała ją na prośbę reżyserki, która okazała się być wielbicielką jej głosu. "Najpierw chciała jedną piosenkę, a potem nieśmiało zapytała, czy może nie miałabym ochoty napisać całej ścieżki" – wspomina piosenkarka. "To było odważne z mojej strony, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam".

      Po wielu rozmowach między paniami, Imany zaczęła pisać muzykę i słowa. "Bardzo mocno inspirowałam się scenariuszem. Wyzwaniem było to, że musiałam też skomponować utwory dla innych artystek, których w większości nie znałam" – wspomina artystka. Imany napisała piosenki dla pięciu wokalistek – 23-letniej Sheriki Sherard z Londynu, Australijki mieszkającej we Francji, Emilie Gassin, Argentynki z Paryża, Natalii Doco oraz wielce utalentowanej, 17-letniej Axelle Rousseau, także mieszkającej w stolicy Francji. "Każda z nich ma wyjątkowy głos i nadała piosence szczególnego charakteru" – zapewnia Imany.

      Rezultatem jest dziewięć przepięknych piosenek, zainspirowanych przez losy 11 wyjątkowych kobiet. Które pragną, zdaniem Imany, jednego: "Bycia docenianymi i kochanymi". Gorąco polecamy!

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 The Seasons Lost Their Jazz Natalia Doco 3:11
1 2 The Good The Bad & The Crazy (Album Version) Imany 2:47
1 3 Try Again (Theme) Imany 1:01
1 4 Don't Be So Shy Sherika Sherard 3:16
1 5 Dropped Down Emilie Gassin 3:09
1 6 The Seasons Lost Their Jazz (Theme) Imany 1:43
1 7 Sitting On The Ground Axelle Rousseau 3:16
1 8 Try Again Imany & Friends 3:20
1 9 Don't Be So Shy (Work In Progress) Imany 3:02
1 10 He Good The Bad & The Crazy (Jazz Theme) Imany 2:03
1 11 The Seasons Lost Their Jazz (Choral Version) Imany & Friends 3:14
1 12 The Good The Bad & The Crazy (Movie Version) Imany 3:50

Dobra muzyka potrafi w niesamowity sposób zbudować napięcie, wyeksponować emocje, zaintrygować, zaciekawić albo po prostu rozśmieszyć. Często utwory, które były tylko tłem dla poszczególnych scen w filmie, chodzą za nami i pozostają w pamięci znacznie dłużej niż obrazy.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel