Smolik / Kev Fox

Andrzej Smolik

Nośnik: CD

Smolik / Kev Fox
Smolik / Kev Fox
Smolik / Kev Fox

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Smolik / Kev Fox

  • Smolik / Kev Fox
  • Smolik / Kev Fox
  • Smolik / Kev Fox
- + Dopasuj

Smolik / Kev Fox

Andrzej Smolik

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał  utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym. Obecnie KEV FOX i SMOLIK pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór  „RUN”. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Run Andrzej Smolik / Kev Fox 3:44
1 2 Mind The Bright Light Andrzej Smolik / Kev Fox 4:21
1 3 Regretfully Yours Feat Y (Bokka) Andrzej Smolik / Kev Fox 4:11
1 4 Help Yourself Andrzej Smolik / Kev Fox 6:38
1 5 Hollywood Feat Natalia Grosiak Andrzej Smolik / Kev Fox 3:28
1 6 Vera Lynn Andrzej Smolik / Kev Fox 3:17
1 7 Beautiful Morning Andrzej Smolik / Kev Fox 3:17
1 8 Little Older Andrzej Smolik / Kev Fox 3:50
1 9 Clocked Andrzej Smolik / Kev Fox 4:34

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel