SEARCHING FOR SUGAR MAN

Rodriguez

Nośnik: CD

SEARCHING FOR SUGAR MAN
SEARCHING FOR SUGAR MAN

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

SEARCHING FOR SUGAR MAN

  • SEARCHING FOR SUGAR MAN
  • SEARCHING FOR SUGAR MAN
- + Dopasuj

SEARCHING FOR SUGAR MAN

Rodriguez

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Sony Music przedstawia niezwykła płytę zawierającą czternaście piosenek Rodrigueza, które znalazły się w ścieżce dźwiękowej do filmu Malika Bendjelloula „Searching for Sugar Man„
Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych usłyszało nieznanego piosenkarza o wielkim talencie. Nagrali z nim album, licząc że z miejsca stanie się on gwiazdą. Jednak płyta okazała się fiaskiem: nie chciał jej kupować dosłownie nikt. Piosenkarz wkrótce zniknął bez śladu, jeśli nie liczyć plotki o jego przedziwnym samobójstwie podczas koncertu. Kilka lat później pirackie kopie tej płyty trafiły do podzielonej apartheidem Południowej Afryki. W ciągu dwóch dekad odniosły tam niewiarygodny sukces, bijąc rekordy sprzedaży Elvisa Presley’a i Rolling Stonesów, choć sam piosenkarz nigdy się o tym nie dowiedział. Dwaj południowoafrykańscy fani postanowili odkryć, co naprawdę stało się z ich idolem i bohaterem. Śledztwo zaprowadziło ich do prawdy bardziej niezwykłej, niż wszystkie mity krążące wokół artysty znanego jako Rodriguez, artysty, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym… nikt nie słyszał.
Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu dokument przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza. Ten film to opowieść o jego niezwykłych losach, a także o nadziei, inspiracji i potędze muzyki, bo właśnie muzyka jest w tym filmie najważniejsza.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Sugar Man Rodriguez / Detroit Symphony 3:49
1 2 Crucify Your Mind Rodriguez 2:32
1 3 Cause Rodriguez 5:29
1 4 I Wonder Rodriguez / Detroit Symphony 2:36
1 5 Like Janis Rodriguez / Detroit Symphony 2:36
1 6 This In Not A Song, It's An Outburst: Or The Establishment Blues Rodriguez / Detroit Symphony 2:07
1 7 Can't Get Away Rodriguez 3:55
1 8 I Think Of You Rodriguez 3:25
1 9 Inner City Blues Rodriguez / Detroit Symphony 3:27
1 10 Sandrevan Lullaby - Lifestyles Rodriguez 6:38
1 11 Street Boy Rodriguez 3:50
1 12 A Most Disgusting Song Rodriguez 4:47
1 13 I'll Slip Away Rodriguez 2:52
1 14 Jane S. Piddy Rodriguez / Detroit Symphony 3:00
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Muzyka nie do opisania, szkoda tylko, że tak niewielu usłyszy to co kiedys poruszało miliony

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Muzyka nabiera innego wymiaru po oglądnięciu filmu, zatem bardzo polecam i film i muzykę :)

5 na 5

Aż wierzyć się nie chce, że taka wspaniała muzyka musiała czekać kilkadziesiąt lat, żeby świat ją docenił i pokochał. Ma się wrażenie, że takie utwory, jak Sugar Man, Cause, Like Janis czy Can\'t Get Away są z nami od zawsze, a nie od momentu spopularyzowania ich przez film, do którego ta płyta jest ścieżką dźwiękową. Wspaniałe, oszczędnie zaaranżowane numery do słuchania zawsze i wszędzie.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel