Prosto

Kult

Nośnik: CD

Prosto
Prosto
Prosto
Prosto

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Prosto

  • Prosto
  • Prosto
  • Prosto
  • Prosto
- + Dopasuj

Prosto

Kult

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Najnowsza, szesnasta w dorobku zespołu płyta, będzie nosiła tytuł "Prosto". Nagrania realizowane były w warszawskich studiach nagraniowych - LWW oraz Elektra. Utworem promującym nowe wydawnictwo, jest nagranie "Układ zamknięty" – piosenka z filmu Ryszarda Bugajskiego o tym samym tytule. <br><br> Kilka tygodni temu miało miejsce zajście, do którego doszło w trakcie koncertu Kultu, w krakowskim klubie Kwadrat. Występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego. Okazuje się, że zatrzymanie muzyka było częścią zdjęć do teledysku, nagranego do utworu "Układ zamknięty". Skrupulatnie zaplanowana akcja była do końca utrzymywana w całkowitej tajemnicy. O tym, co ma nastąpić, nie wiedzieli ani widzowie, ani koledzy Kazika z zespołu Kult. <i>Byłem troszeczkę zdenerwowany tym pomysłem, ale muszę przyznać, że zacnie mi się spodobał. Wszedłem w to z całym sercem. Będzie spora grupa ludzi, którzy to łykną i na pewno zrobi się z tego nieco hałasu.</i> - mówił przed koncertem Staszewski. Ideę teledysku docenił sam Janusz Gajos, gwiazda "Układu zamkniętego": <i>Piosenka Kazika wykonywana publicznie, z wejściem sił porządkowych, naprawdę robi wrażenie. Sądzę, że tego rodzaju szlachetna mistyfikacja zdoła podbić znaczenie tego, co opowiadamy w filmie.</i> <br>Piosenka znajdzie sie na najvowszej płycie Kultu "Prosto"<br><br> Ostatnią studyjną płytą Kultu był album "Hurra!" z 2009 roku.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Teide Kult 1:51
1 2 Układ Zamknięty Kult 3:56
1 3 Twoje Słowo Jest Prawdą Kult 4:25
1 4 Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele Kult 2:52
1 5 Prosto Kult 4:39
1 6 Dobrze Być Dziadkiem Kult 3:41
1 7 Dlaczego Tak Tu Jest Kult 3:18
1 8 Bomba Na Parlament Kult 4:37
1 9 Mój Mąż Kult 3:46
1 10 Moja Myszko Kult 3:24
1 11 Zabiłem Ministra Finansów Kult 3:39
1 12 Nie Chcę Grać W Reprezentacji Kult 2:38
1 13 Modlitwa Moja Kult 4:00
1 14 Największa Armia Świata Wzywa Cię Kult 5:22
1 15 Opowiadam Sie Za Miłością Kult 3:22
1 16 Życie Jest Piękne Kult 3:32
5 na 5

Osoba obdarowana tą płytą jest bardzo zadowolona :)
Kult jak zawsze nie zawodzi. Polecam zakup albumu Prosto.

5 na 5

Kult, z Kazikiem na czele, wraca z nowym albumem w dobrym stylu. Warto było poczekać. Utwory zawarte na płycie zachęcają by posłuchać ich na żywo, wykonanych przez Kazika na koncercie...

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel