Półmrok

Half Light

Nośnik: CD

Półmrok
Półmrok
Półmrok
Półmrok

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Półmrok

  • Półmrok
  • Półmrok
  • Półmrok
  • Półmrok
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Półmrok

Half Light

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Na płycie „Półmrok” znajdzie się 13 electro-rockowych kompozycji, które swoim nastrojem, melancholią, ale i dynamiką, stanowią oryginalny obraz współczesnego człowieka. Człowieka będącego w kryzysie związanym z przemijaniem. Bohater utworów rozlicza się ze swoim dotychczasowym życiem. Podsumowuje je dochodząc do wniosku, że wynik nie jest korzystny. Wielość strat i niepowodzeń, bezwolne uwikłanie w tryby maszyny współczesnego świata nie daje zadowolenia. Naturalna tęsknota za dzieciństwem i prawdziwą miłością przynosi jednak ukojenie i daje siłę do dalszego życiowego marszu.

Pierwszym utworem promującym to wydawnictwo jest „Salto Mortale”. Opowiada ona o człowieku, którego jedynym spektakularnym sukcesem jest jego... porażka. To historia osoby, która jest skazana przez otoczenie na 'skok śmierci'. Ludzie czekają na porażkę bohatera, przyglądają się powolnemu upadkowi, a jego osobista tragedia staje się medialnym newsem, tematem do społecznej celebracji. Niestety, w dzisiejszych czasach każdy z nas może stać się celebrytą – ofiarą społecznej, taniej sensacji. 

Skład formacji Half Light tworzą: Krzysztof Janiszewski – wokal, Krzysztof Marciniak – gitara, Piotr Skrzypczyk – klawisze.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Salto mortale Half Light 4:31
1 2 Maski Half Light 4:11
1 3 Nancy Half Light 4:57
1 4 Pamiętam noc Half Light 3:50
1 5 Dusza a ciało Half Light 4:52
1 6 Otchlań albo bal Half Light 5:26
1 7 Nie dziś, nie tu, nie jutro Half Light 4:35
1 8 To nie grzech Half Light 4:47
1 9 Kreślisz mapy Half Light 3:54
1 10 Moje requiem Half Light 4:10
1 11 Dam znak Half Light 4:03
1 12 Obudźcie się demony Half Light 4:16
1 13 Narodzony Half Light 4:03

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel