Oddycham...

Bednarek

Nośnik: CD

Oddycham...

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Oddycham...

  • Oddycham...
- + Dopasuj

Oddycham...

Bednarek

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Album "Oddycham" nie jest zestawem piosenek, które powstawały z myślą o płycie. To swego rodzaju dziennik, zbiór moich wspomnień z ostatnich dwóch intensywnych lat. Wyjątek stanowi utwór "List" - jest to piosenka, którą mój tata napisał dla mamy kiedy byli bardzo młodzi. Nigdy nie miał okazji, by ja nagrać, wiec zrobiłem to dla niego.
Na początku tego roku wróciłem na Jamajkę, by ponownie spotkać się ze wspaniałymi muzykami, których miałem okazję poznać kilka lat wcześniej. Zaprosiłem do współpracy m.in. rewelacyjnego saksofonistę Deana Frasera i jego sekcję dętą, Alborosie'ego, chórek Earl i Maria Smith (dzieci gitarzysty Earla "Chinna" Smitha - grającego m.in. z Bobem Marley'em i jego synami), Resoterica z Fyah Keepers i bardzo ważną dla mnie postać - Juniora Kelly. To właśnie dzięki niemu zacząłem słuchać reggae. Na płycie udział wzięli także niezwykli polscy goście, jak Jelonek, Staff, KaCezet i wielu innych.

Album zarejestrowaliśmy we wrocławskim Tower Studio oraz Tuff Gong Studio w Kingston, a produkcją zajął się Mario Activator ze Studio As One.
"Oddycham" to energetyczne, rootsowe reggae ze wspólnym mianownikiem - moimi wspomnieniami.
Kamil Bednarek

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Sailing Bednarek
1 2 Euforia Bednarek
1 3 Up & Here Bednarek
1 4 Spragniony... Bednarek
1 5 Real Ting Bednarek
1 6 Światło Bednarek
1 7 Chwile Jak Te Bednarek
1 8 Thinkin Twice Bednarek
1 9 Uciekam W Słowa Bednarek
1 10 Leave This Town Bednarek
1 11 Podróż Bednarek
1 12 Good Soul Bednarek
1 13 List Bednarek

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel