Nie Wie Nikt

Monika Urlik

Nośnik: CD

Nie Wie Nikt
Nie Wie Nikt
Nie Wie Nikt

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nie Wie Nikt

  • Nie Wie Nikt
  • Nie Wie Nikt
  • Nie Wie Nikt
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nie Wie Nikt

Monika Urlik

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

      Monika Urlik - Skrzypaczka, dyrygentka, komponuje i pisze teksty. Finalistka pierwszej edycji The Voice of Poland. W międzynarodowym festiwalu 'VENA' Michała Urbaniaka zwyciężyła autorską piosenką 'Time after time'. Zwyciężczyni Nagrody Specjalnej TOP TRENDY 2006 oraz wielu innych festiwali i konkursów. Tytułowy utwór „Nie wie nikt” zdobył już ponad 1 500 000 słuchaczy na kanale YouTube. Monika Urlik zdaje się mieć w portfolio swojej twórczości muzykę, teksty i emocje, których poszukuje dzisiejszy słuchacz.

      Jej pierwsza, autorska płyta „Nie wie nikt” jest mieszanką elementów popu, dubstepu, soulu, r’n’b, elektroniki i klasyki. To zbiór doświadczeń i fascynacji muzycznych połączonych niebanalnymi tekstami. Monika w inteligentny sposób łączy te style uzyskując melodie zapadające w ucho i w serce. Ze swoim głosem potrafi zrobić wszystko i zawsze zachwyca warsztatem, głębią i możliwościami. Określana jest przez wielu jako polska Whitney Houston.
Przy produkcji płyty Monika Urlik współpracowała z Aleksandrem Milwiw-Baronem, Robertem Krawczykiem, Markiem Błaszczykiem, Arkiem Koperą, Michałem Przybyłą, Krzysztofem Kawałko, Kubą Zaczkowskim, Piotrem Walickim oraz chórem klasycznym i nieodłącznym chórkiem, w którym znaleźli się uczestnicy programu The Voice of Poland.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ty I Ja Monika Urlik 4:16
1 2 Nie Wie Nikt Monika Urlik 3:56
1 3 Niedane Nam Bylo Monika Urlik 4:16
1 4 Twoja Dłon Monika Urlik 3:12
1 5 Hey Boy Monika Urlik 3:55
1 6 A Mimo To Monika Urlik 3:45
1 7 Odpłyńmy Monika Urlik 3:50
1 8 Wołam Monika Urlik 4:01
1 9 A Ja Bez Ciebie Monika Urlik 4:42
1 10 Jaśmin Monika Urlik 4:34

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel