Nie przeszkadzać

Podulka

Nośnik: CD

Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nie przeszkadzać

  • Nie przeszkadzać
  • Nie przeszkadzać
  • Nie przeszkadzać
- + Dopasuj

Nie przeszkadzać

Podulka

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Podulka – wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów Mam Talent (3 miejsce) i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album „Nie przeszkadzać”.
 
Po niekwestionowanym sukcesie radiowym singli „Nieodkryty Ląd” oraz „Nie przeszkadzać” Podulka ujawniła utwór zapowiadający jej debiutancki krążek. Wybór padł na utwór zatytułowany „Jest pięknie” – pozytywny, radosny i niezwykle optymistyczny, który w stu procentach odzwierciedla osobowość i styl bycia Artystki. „Jest pięknie” to najlepszy lek na listopadowy spleen!
 
Nowa płyta jest mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i - tak jak wszystkie single Marty - wprowadzi w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Obowiązkowa pozycja na jesień.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Jest pięknie Podulka 3:06
1 2 Mamy na to czas Podulka 3:33
1 3 Impuls Podulka 3:33
1 4 Tego nam trzeba Podulka 3:20
1 5 Nie przeszkadzać Podulka 3:18
1 6 Słony Podulka 3:40
1 7 Nie ma nas Podulka 3:35
1 8 Za malo snu Podulka 3:28
1 9 Zimowa Podulka 3:48
1 10 Jestem na szczycie Podulka 3:09
1 11 Żegnaj Podulka 3:34

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel