Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo

Charon Taxi

Nośnik: CD

Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo
Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo

  • Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo
  • Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo

Charon Taxi

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
CHARON TAXI to grupa pop-rockowa, która swoje muzyczne inspiracje czerpie ze wspaniałych lat osiemdziesiątych. Lat, które polskiej muzyce rockowej nadały niepowtarzalną siłę wyrazu i zdecydowany, indywidualny charakter.

Wydana w tym roku płyta zatytułowana „…NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY TAK SAMO…” jest debiutem zespołu w obecnym składzie, ale najlepiej pokazuje kierunek artystycznej wypowiedzi grupy.
W swoich wszystkich premierowych czternastu kompozycjach CHARON TAXI stara się łączyć chwytliwość melodii z oryginalnością tekstu a poprzez ciekawe aranżacje i głęboką muzyczną pasję każdego muzyka proponuje bardzo interesującą dawkę dźwiękowych emocji.
Dźwięki to brzmieniowo zróżnicowana muzyka oparta na charakterystycznym, lekko zadziornym głosie wokalistki, której towarzyszą instrumentalne aranżacje, czasami specjalnie oszczędne a kiedy indziej potraktowane szeroko, oparte na ciekawym współbrzmieniu instrumentów. Partie gitary w wielu brzmieniowych smakach, klawisze spinające w jedno dźwięki elektronicznego tła, klasycznych rockowych organów aż po lirykę fortepianu, oldschoolowo zagrana partia bębnów i mięsisty dość łagodny bas. Wszystko w odpowiednich, przemyślanych proporcjach.
Warstwa liryczna natomiast to ciekawa próba uchwycenia różnych problemów otaczających wrażliwego, często zagubionego człowieka, którego życie – jego radości, problemy i rozterki jest przecież podobne do życia każdego z nas.
Muzyka Charon Taxi nie uzurpuje sobie prawa do kreowania wzorców według których odbierać będziecie świat i ludzi. Może po prostu próbuje tylko coś podszepnąć...?
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Nie Będzie Już Nigdy Tak Samo Charon Taxi
1 2 Mijamy Się Charon Taxi
1 3 Nowa Miłość Charon Taxi
1 4 Ostatnia Nadzieja Białych Marzeń Charon Taxi
1 5 To Cud Charon Taxi
1 6 Lunatyk Charon Taxi
1 7 To Niemożliwe Charon Taxi
1 8 Czekam Charon Taxi
1 9 Jestem Silna…uciekam Charon Taxi
1 10 G.R.U.N.G. Charon Taxi
1 11 Szukam, Nie Szukam Charon Taxi
1 12 Chcę Być Sobą Charon Taxi
1 13 Pragnę Twoich Kłamstw Charon Taxi
1 14 Zostaw Mnie Charon Taxi

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel