Mr. ManKind

Shata QS

Nośnik: CD

Mr. ManKind
Mr. ManKind

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mr. ManKind

  • Mr. ManKind
  • Mr. ManKind
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Mr. ManKind

Shata QS

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Mr.ManKind  to album, który łączy w sobie kilka gatunków muzycznych takich jak funk, reagge i soul z elementami elektroniki.  Materiał okraszony jest fantastycznymi partiami wokalnymi oraz bardzo solidnie osadzoną i znakomicie brzmiącą sekcją rytmiczną. Całość o niebanalnym przekazie. Jak sama nazwa wskazuje “Mr.ManKind” to album dedykowany rodzajowi ludzkiemu i człowiekowi, jako zagubionej jednostce w świecie systemu.

Każdy utwór jest manifestacją przemyśleń, szukania prawdy i rozwiązań.  Mr.ManKind to płyta, której realizacja trwała ponad rok, podczas którego skrupulatnie wybierani byli artyści i muzycy, z których to  wsparciem i wkładem tworzony był cały projekt ShataQS. Dammy Bolarin, Naweed Ahmed , Łukasz Olejarczyk, Piotr (kovias) Kowieski to tylko kilka nazwisk spośród wielu jego budowniczych. Autorem aranżacji oraz produkcji płyty jest Łukasz Damrych, wybitny wrocławski producent muzyczny, pianista, kompozytor oraz zdobywca nagrody „Tukan” za najlepszą aranżację muzyczną na 26-tym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

SHATA QS
- to artystka, której korzenie rozwijały się nie tylko w Polsce ale i głęboko w Azji oraz w mieście Nowy York. Od wielu lat działająca na polskich i zagranicznych scenach muzycznych, poszczycić się może solidną kolekcją osiągnięć artystycznych, w tym współpracą z wieloma wybitnymi artystami scen międzynarodowych. Ma na swoim koncie singiel “You’re beautiful” oraz płytę EP “The Colors I Know”. Jej oryginalne spojrzenie na rzeczywistość ma duży wpływ na jej twórczość i tematykę utworów. Pomimo powiązania z ruchem rastafariańskim jej muzyka nie ma twardych szpon reggea'owych
lecz bardziej elementy funku, soulu i elektroniki. To muzyka okraszona fantastycznymi partiami wokalnymi oraz bardzo solidnie osadzoną i znakomicie brzmiącą sekcją rytmiczną. W 2013 roku wraz ze swoim siedmioosobowym składem zwyciężyła finał muzycznego programu telewizyjnego "MUST BE THE MUSIC". Według krytyków swoim niekomercyjnym utworem "DIE FREE" ShataQS "złamała system" a oryginalnością, spójnością formy i świadomością muzyczną rzuciła na kolana zarówno jurorów jak i publiczność. Jest zdobywcą trzeciego miejsca oraz nagrody za najlepszy wokal na międzynarodowym festiwalu TAUBERTAL OPEN AIR EMERGENZA 2014 w Niemczech. Jest też jedną z trzech finalistów eliminacji do 20. PRZYSTANKU WOODSTOCK 2014 co w rezultacie dało jej zespołowi bilet na dużą scenę woodstock’u w pierwszy dzień festiwalu 2014r. Autorem aranżacji oraz producentem muzycznym całego projektu ShataQS jest wybitny wrocławski pianista ŁUKASZ DAMRYCH. To właśnie przy współpracy z Łukaszem powstał singiel “You’re beautiful” oraz płyta EP “The Colors I know” ShataQS to coś więcej niż jednoosobowy artystyczny twór. To silna grupa wszechstronnych muzyków, która swoją oryginalnością, muzykalnością oraz swobodą wypowiedzi wychodzi poza komercyjne schematy wnosząc absolutnie nowy, świeży powiew na rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Follow The Blind Shata QS
1 2 Who Would We Be Shata QS
1 3 Die Free Shata QS
1 4 Ludzie X Shata QS
1 5 Mr.Mankind Shata QS
1 6 Message To Us Shata QS
1 7 Show Your Love In Deeds Shata QS
1 8 Walk Through The Fire Shata QS
1 9 We Run This Shata QS
1 10 Teraz Shata QS
1 11 Think Positive Shata QS
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo fajna płyta :-)

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel