Mój czas

Rafał Brzozowski

Nośnik: CD

Mój czas
Mój czas
Mój czas

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mój czas

  • Mój czas
  • Mój czas
  • Mój czas
- + Dopasuj

Mój czas

Rafał Brzozowski

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Utalentowany, przebojowy, uwielbiany przez publiczność. Już 30 września wyda swój drugi album i ponownie zdominuje listy przebojów.

Rafał od 10 roku życia grał na pianinie, później zainteresował się instrumentami klawiszowymi, na których gra do dzisiaj. W życiu ma dwie pasje: muzykę i sport.

Ma ponad 210 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 25 milionów wyświetleń na YouTube, co czyni go jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Jego debiutancki album TAK BLISKO ma status złotej płyty, a jego single śpiewa cała Polska. Podczas swojej kariery zdobył wiele nagród muzycznych, m.in.  „Hit Lata 2012” na Eska Music Awards i „SuperArtysta” w plebiscycie SuperJedynki.

Teraz powraca z nowym, przebojowym krążkiem. Pierwszym zwiastunem albumu był utwór "Magiczne Słowa" - cover przeboju grupy ZIYO. Teraz Artysta prezentuje drugi singiel - „Linia czasu”.

„Po sukcesie albumu TAK BLISKO przyszedł czas na kontynuację mojej muzycznej przygody. MÓJ CZAS to przede wszystkim cały mój czas jaki poświęciłem na realizację tego albumu. Ostatnie dwa lata były dla mnie niesamowicie intensywne, liczne programy telewizyjne, koncerty, trasa, życie na walizkach - czekałem na to wiele lat. Teraz jest moment, który chcę wykorzystać na dalszą pracę nad piosenkami dla moich fanów. Oni są dla mnie najważniejsi, są niesamowitą siłą i motywacją do działania. Ten album jest kontynuacją poprzedniego, jest pewnego rodzaju dopełnieniem tego, co zostało znakomicie przyjęte. Melodyjne utwory, przemyślane teksty, znakomici producenci. Po koncertach i spotkaniach z fanami, wiem, czego oczekują od mojej muzyki i starałem się wszystko to zawrzeć na tej płycie. Mam nadzieję, że fani pokochają moje nowe piosenki tak jak pokochali poprzednie, a nowi odbiorcy będą zaskoczeni tym co usłyszą w MOIM CZASIE” - podsumowuje Rafał.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Jeden tydzień Gianna Nannini
1 2 Linia czasu Rafał Brzozowski
1 3 Kto Rafał Brzozowski
1 4 Magiczne słowa Rafał Brzozowski
1 5 To się miało stać Rafał Brzozowski
1 6 Wybacz mi Rafał Brzozowski
1 7 Jak ogień Rafał Brzozowski
1 8 Przed nami wszystko Rafał Brzozowski
1 9 Wymyśliłem nas Rafał Brzozowski
1 10 Bo świat jest nasz Rafał Brzozowski

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel