Moc tradycji

Izabela Kopec

Nośnik: CD

Moc tradycji
Moc tradycji
Moc tradycji

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Moc tradycji

  • Moc tradycji
  • Moc tradycji
  • Moc tradycji
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Moc tradycji

Izabela Kopec

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

„Moc Tradycji” to jedenaście najpiękniejszych polskich kolęd, opracowanych na głos mezzosopranowy z towarzyszeniem utytułowanych polskich chórów o długoletniej tradycji. To pierwsze w ostatnich latach tego typu wykonanie świątecznych pieśni.
Izabela Kopeć, najpopularniejsza polska mezzosopranistka liryczna i jedna z pierwszych przedstawicielek classical-crossover zaprosiła do wspólnego muzykowania tradycyjne chóry, pochodzące z regionu, w którym się wychowała i kształciła - Ziemi Cieszyńskiej. Na płycie usłyszymy więc Canzonettę - chór dziecięcy ze Strumienia oraz Chór Uniwersytetu Śląskiego Harmonia z Cieszyna.
„Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się nagrać płytę z muzykami pochodzącymi z najbardziej rozśpiewanego regionu polski – Śląska Cieszyńskiego. Jestem dumna, że przez wiele lat byłam solistką chóru Canzonetta. I mam nadzieję, że nasze świąteczne muzykowanie przyniesie dużo świątecznej radości polskim domom” – mówi Izabela Kopeć.
 Na płycie znajdd się 11 kolęd:
„Cicha noc”,  „Bóg się rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże, Jezuniu”, „Gdy Śliczna Panna”, „Jezus Malusieńki”, Oj, Maluśki”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Wśród nocnej ciszy” oraz „Kołysanka Marii Panny”. Wszystkie w oryginalny sposób zaaranżowane zostały przez Tomasza Filipczaka.
Nagrań dokonano we wrześniu 2013 roku w Studio Koncertowym Radia Katowice.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Bóg się rodzi Izabela Kopec 4:41
1 2 Dzisiaj w Betlejem Izabela Kopec 3:34
1 3 Cicha Noc Izabela Kopec 6:23
1 4 Jezus Malusieńki Izabela Kopec 2:41
1 5 Gdy śliczna Panna Izabela Kopec 4:01
1 6 Lulajże, Jezuniu Izabela Kopec 2:20
1 7 Pójdźmy wszyscy Izabela Kopec 4:19
1 8 Przybieżeli do Betlejem Izabela Kopec 4:03
1 9 Oj, Maluśki Izabela Kopec 4:51
1 10 Wśród nocnej ciszy Izabela Kopec 3:39
1 11 Kołysanka Marii Panny Izabela Kopec 2:54

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel