Mini - Popik

VARIOUS

Nośnik: CD

Mini - Popik

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mini - Popik

  • Mini - Popik
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Mini - Popik

VARIOUS

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Mini Popik ambitnie bawi i uczy...
 
 

Już wkrótce na polskim rynku muzycznym ukaże się wyjątkowy projekt dedykowany tym razem najmłodszej publiczności pod nazwą Mini Popik. Album zawierał będzie 13 przebojowych piosenek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które nie tylko mają bawić ale i edukować. Niewątpliwą wartością projektu będzie zarówno warstwa tekstowa jak i najwyższy poziom samych kompozycji.

Mini Popik to 13 autorskich bogato zaaranżowanych utworów dla dzieci. Na płycie wystąpili czołowi polscy instrumentaliści i muzycy sesyjni z producentem Andrzejem Karpem na czele, który na swoim koncie ma współpracę z takich artystami jak, m.in.: T Love, Maryla Rodowicz, Anna Maria Jopek, Katarzyna Nosowska, Edyta Bartosiewicz czy zespół Perfect.

Poza aspektem samej zabawy, utwory z płyty Mini Popik zawierają także ważne treści edukacyjne i akcentują potrzebę rozwoju odpowiedniego poziomu muzycznego od najmłodszych lat. Projekt stworzony jest głównie z myślą o graniu na żywo, gdzie poprzez bezpośredni kontakt ze światem dźwięków dziecko uczy się świadomego odbierania muzyki, ma szansę twórczej i interaktywnej zabawy poprzez taniec i śpiew oraz w interesujący sposób poznawać pełen wachlarz wykorzystanego na płycie instrumentarium.
Podczas pracy nad płytą dbaliśmy o każdy szczegół. Traktujemy dziecko jako świadomego słuchacza, któremu należy się produkt muzyczny na poziomie, profesjonalnie zagrany, z bogatym instrumentarium, interesującymi tekstami, przebojowy i starannie wyprodukowany. Wierzymy, że uda nam się zaszczepić w dzieciach miłość do muzyki, zainteresować różnorodnością brzmień, zarazić i pobudzić do odkrywania nowych światów muzycznych oraz do warstwy tekstowej.
Piosenki z okresu dzieciństwa pozostają w nas na całe życie, warto więc byreprezentowały należyty poziom. Nasze koncerty gwarantują zarówno maluchom, jaki rodzicom znakomitą zabawę i wyjątkowe spotkanie z muzyką – mówi autorka
tekstów, muzyki i wokalistka zespołu Anna Żórawska.
Uwagę przykuwa również strona graficzna płyty, którą przygotował Piotr Lech.

Patronami medialnymi płyty są: Radio Bajka, TVP ABC, oraz portale parentingowe: maluchy.pl, Dziecko w Warszawie, parenting.pl, familie.pl, miastodzieci.pl, książki są ważne, czasdzieci.pl
Mini Popik - skład zespołu:
Anna Żórawska – wokal
Małgorzata Szymańska – wokal wspierający
Piotr Aleksandrowicz – gitary
Paweł Bomert – gitara basowa
Aleksander Gruszka – instrumenty klawiszowe
Michał Żeńca - perkusja
Teksty: Anna Żórawska
Muzyka: Anna Żórawska, Andrzej Karp, Piotr Aleksandrowicz
Produkcja muzyczna - Andrzej Karp
Realizacja nagrań – Andrzej Karp, Marian Lech, Olek Gruszka

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Azor VARIOUS
1 2 Pingwiny VARIOUS
1 3 Balonik VARIOUS
1 4 Wystrojony Żubr VARIOUS
1 5 Sznurowanie VARIOUS
1 6 Pajac W Kosmosie VARIOUS
1 7 Małpa I Guziec VARIOUS
1 8 Zatroskany Zdzisio VARIOUS
1 9 Fajny Dzień VARIOUS
1 10 Zupa VARIOUS
1 11 Zbieranie VARIOUS
1 12 Kałuże VARIOUS
1 13 Bajki VARIOUS
5 na 5

Fajna płyta dla dzieci , piosenki w energetycznych rytmach latino szybko wpadające w ucho. Moi synowie zauroczeni szczególnie pingwinami, wystrojonym żubrem i zupą. Polecam

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel