Miękkie maszyny

Karolina Cicha

Nośnik: CD

Miękkie maszyny
Miękkie maszyny
Miękkie maszyny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Miękkie maszyny

  • Miękkie maszyny
  • Miękkie maszyny
  • Miękkie maszyny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Miękkie maszyny

Karolina Cicha

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Moje dwie, wydane do tej pory płyty („www.wawa2010.pl” oraz „Do ludożerców”) to płyty-projekty. Teraz czas na płytowy debiut mojej autorskiej muzyki – mówi Karolina Cicha

”Miękkie maszyny” to mieszanka avant-popu z energią rocka. W nowych piosenkach usłyszeć można też elementy myślenia etnicznego, czegoś, co się bierze w muzyce z rytuału. W „Miękkich maszynach” jest sporo maszynowej precyzyjności, ale jest też zew natury, emocje z warstw, których człowiek nie kontroluje, nie uświadamia sobie. W muzycznych „maszynach” Cichej jest też sporo miękkości, trochę liryzmu. To muzyka z wykopem i „z prądem”.

Gościnnie wystąpili: Tomasz Budzyński i Mamadou Diouf.

To płyta oryginalna, nieprzewidywalna i jednocześnie spójna. Płyta mocno offowa. A tym, co czyni ją wyjątkową na scenie muzycznej jest eksperymentalne podejście do materii, jaką jest muzyka – mówi o płycie twórca jej miksu, Jacek Gawłowski.

Na album składa się 12 utworów. Producentem muzycznym, autorką muzyki i części tekstów jest Karolina Cicha. Autorami pozostałych tekstów są: Piotr Borkowski, Gustaw Daniłowski i Kajetan Mojsak, który jest także artystycznem współproducentem albumu. Płytę miksował i masterował Jacek Gawłowski.

W nagraniach studyjnych poza Cichą, która całość zaśpiewała, nagrała partie akordeonu, klawiszy, nałożyła sample, dziwne dźwięki, szczęki, zsamplowała swego kota, udział wzięli też:

Witek Wilk – perkusja, Paweł Stankiewicz i Krzysztof Łochowicz – gitary, Marcin Ziemniewicz – bas, Oliwier Andruszczenko – klarnet, Michał Lisiewicz – skrzypce, Łukasz Owczynnikow – kontrabas.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Miękkie maszyny
1 2 Miękkie maszyny 4:08
1 3 Nie ma świata? 6:26
1 4 Zanim 4:51
1 5 Świat 2:39
1 6 Come Gentle Night 3:47
1 7 Wielkie zwierzę szczerzy zęby 5:00
1 8 Nasze miejsce 3:21
1 9 Tommorow Night 3:11
1 10 All That Is Solid Melts Into Air 3:00
1 11 Okna 5:01
1 12 Not Me 3:37

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel