Mały, Wielki Świat

DwaA

Nośnik: CD

Mały, Wielki Świat
Mały, Wielki Świat
Mały, Wielki Świat

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mały, Wielki Świat

  • Mały, Wielki Świat
  • Mały, Wielki Świat
  • Mały, Wielki Świat
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Mały, Wielki Świat

DwaA

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Na płycie zespołu DwaA pt. „Mały, wielki świat” znalazło się 11 przebojowych, nowoczesnych i popowych utworów, zaśpiewanych przez Agatę Wyszyńską. Wszystkie utwory skomponował autor wielu przebojów Andrzej Mrowiec. Piosenki, promujące album, to tytułowy „Mały, wielki świat” oraz „Do końca świata”. Powstały do nich teledyski.
Basistą i głównym dowodzącym jest Andrzej Mrowiec - kompozytor i autor wielu utworów dla takich wykonawców jak np. Wanda i Banda, Trubadurzy, Sami, Andrzej Rybiński, Jacek Skubikowski, czy Danuta Błażejczyk. Na koncie ma dwie długogrające płyty z zespołem Abracadabra (2003r) i Abra (2004r.). Z tym ostatnim zespołem zajął trzecie miejsce w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2005r. z piosenką „Le Luxe”. Kolekcjoner i marszand obrazów, podróżnik – odwiedził m.in. takie kraje jak: Korea Północna, Singapur, Birma, Argentyna, Chile, Wenezuela, Gambia. Poliglota - rosyjski, hiszpański, angielski oraz początkujący czeski. Od 1993r. prowadzi Agencja Kultury Konkret zajmującą się koncertami i techniką sceniczną, a także produkcjami muzycznymi - ponad 100 teledysków i kilkaset piosenek.
Charyzmatyczną wokalistką, o specyficznej barwie głosu jest Agata Wyszyńska, której muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Udzielała się w wielu projektach muzycznych, uczestnicząc niejednokrotnie w procesie tworzenia muzyki, oraz pisząc teksty. Brała udział w kilku muzycznych programach telewizyjnych. Można było ją zobaczyć w Bitwie na głosy z udziałem zwycięskiej drużyny Piotra Kupichy (Feel), gdzie zebrała bardzo dobre opinie po solowym wykonaniu piosenki „Use Somebody” zespołu Kings Of Leon. Wystąpiła w drugiej edycji X Factor, śpiewając utwór „Make You Feel My Love” - zebrała oklaski na stojąco od publiczności, oraz będących w jury Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik. Brała udział w Szansie na sukces z udziałem Ś.P. Markiem Jackowskim, gdzie zwyciężyła program, brawuro wykonując piosenkę „Krakowski spleen”.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Uratuj Mnie DwaA 3:13
1 2 Twój Największy Błąd DwaA 3:52
1 3 Mały, Wielki Świat DwaA 2:56
1 4 Sama Nocą DwaA 2:52
1 5 Nie Pójdę Do Nieba DwaA 3:15
1 6 Do Końca Świata DwaA 3:43
1 7 Brakuje Mi DwaA 3:42
1 8 Dwa Razy Dwa DwaA 3:05
1 9 Gdy Nie Mam Nic DwaA 3:29
1 10 Zamknij Mnie DwaA 3:14
1 11 Ja I Ty DwaA 3:28

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel