Mad Max: Fury Road

Junkie Xl

Nośnik: CD

Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mad Max: Fury Road

  • Mad Max: Fury Road
  • Mad Max: Fury Road
- + Dopasuj

Mad Max: Fury Road

Junkie Xl

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Sony Classical ma zaszczyt zaprezentować muzykę do kolejnej odsłony przygód Mad Maxa – bohatera historii ludzkości, w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez przemoc i bezprawie. Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Autorem muzyki jest urodzony w 1968 roku Tom Holkenborg, (znany jako Junkie XL), holenderski kompozytor, multiinstrumentalista  i producent muzyczny. Autor lub współautor muzyki do wielu filmów m. in.: Mroczny Rycerz powstaje, Kung – Fu Panda2,  300: Rise of an Empire, Madagaskar 3, Niezgodna i wielu innych.  Gra na klawiszach, gitarze, skrzypcach, perkusji i gitarze basowej. Jest również autorem oprawy muzycznej do gier komputerowych, takich jak: to The Matrix: Path of Neo, Destroy All Humans!, The Sims 2: Nightlife, The Sims 3, Need for Speed: Underground, Need for Speed: Carbon, FIFA 08,  FIFA Street 3.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Survive Junkie Xl 1:30
1 2 Escape Junkie Xl 2:14
1 3 Immortan’s Citadel Junkie Xl 8:41
1 4 Blood Bag Junkie Xl 2:30
1 5 Spikey Cars Junkie Xl 3:12
1 6 Storm Is Coming Junkie Xl 5:37
1 7 We Are Not Things Junkie Xl 1:38
1 8 Water Junkie Xl 3:15
1 9 The Rig Junkie Xl 4:14
1 10 Brothers In Arms Junkie Xl 4:22
1 11 The Bog Junkie Xl 6:58
1 12 Redemption Junkie Xl 1:46
1 13 Many Mothers Junkie Xl 5:16
1 14 Claw Trucks Junkie Xl 5:32
1 15 Chapter Doof (Extended Version) Junkie Xl 7:05
1 16 My Name Is Max (Extended Version) Junkie Xl 4:43
1 17 Let Them Up Junkie Xl 2:37

Dobra muzyka potrafi w niesamowity sposób zbudować napięcie, wyeksponować emocje, zaintrygować, zaciekawić albo po prostu rozśmieszyć. Często utwory, które były tylko tłem dla poszczególnych scen w filmie, chodzą za nami i pozostają w pamięci znacznie dłużej niż obrazy.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel