Lonely Journey

Łukasz Pawlik

Nośnik: CD

Lonely Journey
Lonely Journey
Lonely Journey

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Lonely Journey

  • Lonely Journey
  • Lonely Journey
  • Lonely Journey
- + Dopasuj

Lonely Journey

Łukasz Pawlik

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Płyta "Lonely Journey" Łukasza Pawlika to propozycja odwołująca się do estetyki brzmieniowej lat 80. i 90., wzbogacona o możliwości nowoczesnej elektroniki, pozwalającej na wielopłaszczyznowe aranżacje muzyczne, w których odnaleźć można zarówno złożone formy kompozytorskie, jak i przestrzeń na spontaniczną improwizację jazzową. Całość osadzona jest w stylistyce umownie określanej, jako fusion, ponieważ mamy tu do czynienia z fuzją różnych muzycznych światów w jeden, nie do końca przewidywalny muzyczny konglomerat.

Bogata instrumentacja, obecność instrumentów smyczkowych, etnicznych, intensywnych loop’ów, połączona z indywidualnym przekazem osobowości każdego z wybitnych muzyków, takich jak Mike Stern, Michael "Patches" Stewart, Cezary Konrad, Paweł Pańta, Dawid Główczewski, której wspólnym mianownikiem jest pianistyka Łukasza Pawlika, grającego na akustycznym fortepianie, jak i na elektronicznych instrumentach klawiszowych, daje możliwość obcowania z efektownym oraz niezwykle energetycznym muzycznym bytem, którego odbiorcami mogą być fani jazzu i nie tylko.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Vibrance Of The Coast Łukasz Pawlik 5:03
1 2 Lonely Journey Łukasz Pawlik 7:46
1 3 Introduction To… Łukasz Pawlik 8:11
1 4 Looking Back, Going Forward Łukasz Pawlik 7:36
1 5 Night Safari Łukasz Pawlik 8:54
1 6 Suspensions Łukasz Pawlik 5:00
1 7 Add Diction Łukasz Pawlik 7:00
1 8 Swinging Through The Galaxies Łukasz Pawlik 6:26

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel