Legorock

Power Of Trinity

Nośnik: CD

Legorock
Legorock
Legorock

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Legorock

  • Legorock
  • Legorock
  • Legorock
- + Dopasuj

Legorock

Power Of Trinity

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
„Legorock” to eklektyczny, piosenkowy album, inspirowany popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z „klocków”. Piosenki na płytę powstawały w Łodzi i Warszawie. Za produkcją następcy przebojowego „Loccomotiv” stoi Agim Dżeljilji znany m.in. z formacji Oszibarack. Za okładkę odpowiedzialny jest Kuba „Hakobo” Stępień jeden z 50 najlepszych grafików w Europie. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór „Gorzki ja”. Można go posłuchać pod linkiem: www.youtube.com/watch?v=XWgrcrI_dB8.

Power of Trinity to rockowy zespół z Łodzi. Ich drugi album „Loccomotiv” zyskał bardzo pozytywne recenzje, a single z płyty („Chodź ze mną”, „Wagonowa Love”, „Ręce”), znalazły się wysoko w notowaniach radiowych list m.in. Eski Rock, Antyradia, PR3. Zespół ma na swoim koncie występy na najważniejszych polskich festiwalach – Jarocin Festiwal, Seven Festival, Orange Warsaw Festival, Impact Festival - oraz prestiżowe nagrody: Nagrodę Publiczności festiwalu w Jarocinie, Grand Prix Orange Warsaw Festival, tytuł Łódzkiej Płyty Roku 2012 Gazety Wyborczej.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Inferno Power Of Trinity 3:06
1 2 Silly Power Of Trinity 2:05
1 3 Faza REM Power Of Trinity 3:13
1 4 Suma Ran Power Of Trinity 3:08
1 5 Poniedziałek Power Of Trinity 2:55
1 6 Gorzki Ja Power Of Trinity 2:54
1 7 Show Me How Your Rock Power Of Trinity 2:20
1 8 Oko Power Of Trinity 3:01
1 9 Dalej Power Of Trinity 4:03
1 10 Wszystko Co Lubię Power Of Trinity 2:49
1 11 Heart Matter Power Of Trinity 3:14

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel