Koncert Budzimy do życia

Koncert Budzimy do życia

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Koncert Budzimy do życia

  • Koncert Budzimy do życia
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Koncert Budzimy do życia

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nie byłoby Budzika bez ofiarności i wielkiej energii ludzi, którzy chcą POMÓC. Dzieci wracają do życia – ale również ich bliscy. To wrócone życie nagle jest więcej warte… Idąc za wieszczem, „ten tylko się dowie, kto cię stracił”. Dziękuję z głębi serca i umysłu.
Ewa Błaszczyk

Każdy dźwięk, jaki spotkamy na swej drodze, poświęcony Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, jest wart zapamiętania i przytulenia go do siebie, do końca świata i jeden dzień dłużej. A w przypadku tych dźwięków dodatkowo pomożemy Ewie w tworzeniu jej niesamowitego dzieła.
Jerzy Owsiak
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Budzimy do życia VARIOUS
1 2 Budzimy do życia VARIOUS
1 3 Budzimy do życia VARIOUS
1 4 Budzimy do życia VARIOUS
1 5 Budzimy do życia VARIOUS

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel