Kolekcja [BOX] [11CD]

Anna German

Nośnik: CD

Kolekcja [BOX] [11CD]

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kolekcja [BOX] [11CD]

  • Kolekcja [BOX] [11CD]
- + Dopasuj

Kolekcja [BOX] [11CD]

Anna German

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Współpraca Anny German i Polskich Nagrań zaowocowała wydaniem dziecięciu winylowych płyt długogrających (longplayów), które po latach stały się bezcennym dokumentem w pełni oddającym to wszystko, co składało się na wielkość sztuki estradowej Artystki. W roku 2013 płyty te zostały wznowione w ten sposób, że oryginale longplaye, na zasadzie „jeden do jednego”, znalazły się na płytach kompaktowych (ORYGINALNE LP na CD). Chodziło tu nie tylko o publikację starannie przygotowaną ze źródłowych taśm analogowych warstwę dźwiękową, ale również o całą oprawę graficzną, w tym oryginalną okładką.
Okazało się, że poza owymi dziesięcioma longplayami są inne jeszcze nagrania Anny German, dotąd bardzo rzadko publikowane, a które dołączamy do niniejszego albumu. W ten sposób powstała jedenasta - płyta „bonusowa”. Są wśród tych bonusów m.in. dwie niezwykle pięknie śpiewane przez Annę German kolędy. Są koncertowe wersje jej wielkich przebojów, ciekawostki ze świata piłkarskiego i również z … podboju kosmosu. Przypominamy też „czwórkę” N 0506 - małą płytę z czterema piosenkami i z mało znaną reprodukcją jej okładki.
Album jedenastu płyt Anny German stanowi najpełniejszą prezentację Jej dorobku artystycznego. Jest też znakomitym prezentem nie tylko pod choinkę, ale … na cały rok.
Ogólne

title

Kolekcja [BOX] [11CD]

artist

Anna German

ilosc_plyt

0

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel