Kobiety

Kobiety
Kobiety
Kobiety

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kobiety

  • Kobiety
  • Kobiety
  • Kobiety
- + Dopasuj

Kobiety

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nowy album Marka Dyjaka, czyli `polski Tom Waits` w hołdzie kobietom. Jego siła tkwi w bezgranicznej szczerości i bezkompromisowości. Nie stara się iść pod prąd za wszelką cenę, nie płynie też? z prądem. Tworzy po prostu muzykę prawdziwą, oczyszczającą. Dla wielu stanowi wzór tego, jak pozostać sobą i jak walczyć o siebie. O tym są jego piosenki. O tym, co w głowie siedzi, co jest nie tak. Gra z zespołem, z ludźmi czującymi muzykę tak jak on, w towarzystwie naturalnego brzmienia. Bez taryfy ulgowej, po bandzie, pięknie muzycznie.

Dyjak o projekcie `Kobiety`: `Nie jest tajemnicą, że od dwudziestu lat param się profesją muzyka-interpretatora. Zawsze podświadomie dążyłem do konfrontacji z wrażliwością kobiecego świata, jest rzeczą oczywistą, że energia powstaje w wyniku różnicy potencjałów. Co za tym idzie estetyka żeńskiego piękna w konfrontacji z moją rozedrganą i chropowatą osobą może stworzyć mieszankę nie tak wybuchową, ile osobliwą. Ponieważ cała moja twórczość była próbą wyrażenia energii jaka rodzi się przy zderzeniu osobowości kobiecej i męskiej. Głęboko wierzę, że tym sposobem oddam hołd nie tylko wielkim artystkom, z których twórczości pragnę czerpać, ale wszystkim paniom tego świata...`.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Sen cz. I Dyjak Marek 2:33
1 2 Atramentowa rumba Dyjak Marek 4:44
1 3 Sic! Dyjak Marek 2:54
1 4 Kiedy mnie już nie będzie Dyjak Marek 4:49
1 5 Sutra Dyjak Marek 4:36
1 6 Będę z Tobą Dyjak Marek 5:31
1 7 Miłość ci wszystko wybaczy Dyjak Marek 2:56
1 8 W dworcowej poczekalni Dyjak Marek 4:14
1 9 Tomaszów Dyjak Marek 6:01
1 10 Sen cz. II Dyjak Marek 2:46
1 11 Jestem kamieniem Dyjak Marek 4:41
1 12 Na zakręcie Dyjak Marek 7:26
5 na 5

Opinia pochodzi od:

Bukowski to jeden z ...

Bukowski to jeden z moich ulubionych autorów. Pisze prostym, przystępnym dla każdego językiem. Nie szczędzi wulgaryzmów, jednak wykorzystuje je w naturalny, nienachalny sposób. "Kobiety", to powieść, w której Chinaski wspomina swoje przygody związane z miłością - tą duchową i w dużej mierze tą cielesną...

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel