Jazz Suite Tykocin

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

Jazz Suite Tykocin
Jazz Suite Tykocin

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Jazz Suite Tykocin

  • Jazz Suite Tykocin
  • Jazz Suite Tykocin
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Jazz Suite Tykocin

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Płyta powstała jako owoc współpracy Włodka Pawlika z Randy Breckerem, dyrygentem Marcinem-Nałęcz Niesiołowskim i Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii i Opery Podlaskiej.
"Po wysłuchaniu płyty "Nostalgic Journey" na usta cisną się trzy słowa:olśniewająca, wzruszająca, zapierająca dech w piersiach. To projekt związany z powrotem do rodzinnych korzeni o wielkim znaczeniu. Randy Brecker odbył emocjonalną podróż do miasta Tykocin, w którym przed wyemigrowaniem do Stanów Zjednoczonych mieszkał jego dziadek. Włodek Pawlik - pianista i kompozytor skomponował odnoszącą się do tych korzeni suitę, by wykonać ją wraz z Randy Breckerem, własnym Trio oraz Orkiestrą Filharmonii Podlaskiej.Połączenie klasycznej orkiestry oraz jazzowego kwartetu wydaje się być gładkie i naturlane. Główne atrakcje: ekspresyjne improwizacje Breckera w "Nostalgic Journey", "Let's All Go To Heaven", "Magic Seven", "Blue Rain" oraz jego znakomite porozumienie z Triem Pawlika. Ta płyta może się okazać jednym z najlepszych i najważniejszych dokonań w bogatej dyskografii Randy Breckera."
Ken Franckling, "Jazz Notes" 30.08.2009

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Introduction Włodek Pawlik 8:34
1 2 Nostalgic Journey Włodek Pawlik 10:27
1 3 Let's All Go To Heaven Włodek Pawlik 10:44
1 4 No Words... Włodek Pawlik 12:04
1 5 Magic Seven Włodek Pawlik 12:54
1 6 Blue Rain Włodek Pawlik 5:18

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel