J.P. Śliwa

Piotr Rogucki

Nośnik: CD

J.P. Śliwa
J.P. Śliwa
J.P. Śliwa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

J.P. Śliwa

  • J.P. Śliwa
  • J.P. Śliwa
  • J.P. Śliwa
- + Dopasuj

J.P. Śliwa

Piotr Rogucki

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Najnowsze wydawnictwo Roguckiego zaskoczy dotychczasowych fanów nietypową strukturą i brzmieniem. „J.P. Śliwa” to koncept album, w którym muzyka znajduje swoje rozwinięcie w tekście dramatycznym załączonym do krążka, a piosenki wymykają się radiowym schematom. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu. Artysta proponuje nową formułę wydawnictwa: zamiast zwyczajowego zbioru piosenek słuchacze wezmą udział w podróży przez teatralno-muzyczne rewiry szlakiem J.P. Śliwy.

- „J.P. Śliwa” to próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage’ami współczesnych twórców. Gdzie piosenka przestaje być jednorodnym i niewymagającym umilaczem czasu, a staje się wezwaniem do współudziału w akcie twórczym” – mówi o swojej nowej płycie Piotr Rogucki.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Vision Of Sound Piotr Rogucki 2:05
1 2 Dobrze Piotr Rogucki 5:57
1 3 Mama 01 Piotr Rogucki 3:02
1 4 Emotions Piotr Rogucki 4:33
1 5 Całuj Się! Piotr Rogucki 3:19
1 6 Wanna Piotr Rogucki 4:07
1 7 Ludzkie Wrony Piotr Rogucki 5:09
1 8 Mama 02 Piotr Rogucki 3:01
1 9 Muszę Mieć Piotr Rogucki 5:32
1 10 Płyń Piotr Rogucki 2:48

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel