Isle Of Love

ISLE OF LOVE

Nośnik: CD

Isle Of Love
Isle Of Love
Isle Of Love

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Isle Of Love

  • Isle Of Love
  • Isle Of Love
  • Isle Of Love
- + Dopasuj

Isle Of Love

ISLE OF LOVE

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
ISLE OF LOVE to zespół założony przez Adama Słomińskiego oraz Tomasza „Ragaboya” Osieckiego. Zespół powstał w Warszawie we wrześniu 2014 roku. W marcu 2015 roku dołączył do nich gitarzysta zespołu Hey –  Marcin Żabiełowicz.

Adam, wokalista, gitarzysta, w młodości zmuszany do gry na pianinie, za co z perspektywy czasu najchętniej codziennie dziękowałby rodzicom. Lubi muzykę filmową, patos, smutek i grozę. Inspiruje go człowiek, przemijanie i złożoność świata. Ciągle marzy, ale stara się twardo stąpać po ziemi.
Tomasz, pasjonat muzyki indyjskiej, akustycznego bluesa i country oraz filmów science fiction. Gra na gitarze, dilrubie oraz na sitarze. Muzyka napędza go do działania, a zarazem uspokaja. Ceni sobie otwartość w komunikacji i szczerość. W chwilach zadumy i relaksu w domowym zaciszu rozsmakowuje się w romatycznej shishy. 

Marcin, nieustannie poszukujący zarówno w muzyce, jak i w instrumentarium. Gitarzysta, mandolinista, pianista, Wielbiciel szybkich, włoskich rowerów oraz fotografii Sally Mann. Nie gardzi dobrym winem, najchętniej z Antypodów.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 10 Dom jest – teledysk ISLE OF LOVE
1 1 Tam Gdzie Cyprysy ISLE OF LOVE 2:04
1 2 Zanim Kiedy Zmierzch ISLE OF LOVE 3:35
1 3 Song Of Silence ISLE OF LOVE 4:05
1 4 Dom Jest ISLE OF LOVE 3:41
1 5 Pomiędzy Snami ISLE OF LOVE 3:25
1 6 Powietrza Jakby Mniej ISLE OF LOVE 5:00
1 7 Czuwanie ISLE OF LOVE 1:55
1 8 Eni ISLE OF LOVE 6:15
1 9 Song of silence - teledysk ISLE OF LOVE

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel