Homework

Homex

Nośnik: CD

(0 ocen)
Homework

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Outlet

Homework

  • Homework
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Homework

Homex

Nośnik: CD

(0 ocen)

Powody przeceny:

  • wyprzedaż ostatnich sztuk
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Powody przeceny:

  • wyprzedaż ostatnich sztuk

      Homework to album zawierający 14 premierowych numerów wyprodukowanych przez samego Homexa. Jedynymi gośćmi, co było celowym zamysłem są DJ-e - 5L, Anton, Gondek oraz Noriz.

      Album utrzymany jest wokół klasycznych brzmień, wokół ponieważ Homex często zaskakuje akustycznym brzmieniem pianina, którego to kompozycje wykonywane na tym instrumencie są również jego autorstwa. Często łamie też konwencje brudnego, klasycznego brzmienia sięgając po nietypowe podziały rytmiczne, jak i brzmienia syntezatorów. Gatunek w jakim można go usadowić to new golden age - mocne bębny, gruby bass łamany trzeszczącymi samplami z dodatkiem akustycznych brzmień i syntezatorów. Jego produkcje plus brudny wokal, dużo rymów, różna tematyka, pasja i serce jaką autor wkłada w muzykę tworzą klimat na Homework, który stanowi mocny debiut rapera z Łańcuta.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Odpowiednie miejsce odpowiedni czas Homex 2:30
1 2 Heyo! Homex 3:51
1 3 Sny z Galicji Homex 3:07
1 4 Marka Homex 3:15
1 5 Nie mogę przestać Homex 3:16
1 6 Lot na całe życie Homex 2:59
1 7 Homerun Baby Homex 3:09
1 8 Styl szyty na miarę Homex 2:54
1 9 W każdą noc Homex 3:30
1 10 Dym z Mary Homex 3:08
1 11 Mieć i nie mieć Homex 3:20
1 12 Wciąż od siebie Homex 3:22
1 13 Trampolina Homex 2:46
1 14 Zapomnij Homex 2:56

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel