Good Day Today/I Know

David Lynch

Nośnik: CD

Good Day Today/I Know
Good Day Today/I Know
Good Day Today/I Know

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Good Day Today/I Know

  • Good Day Today/I Know
  • Good Day Today/I Know
  • Good Day Today/I Know
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Good Day Today/I Know

David Lynch

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
David Lynch to artysta znany głównie z fenomenalnych, filmowych dzieł. Jego "Człowiek Słoń", "Blue Velvet", "Dzikość Serca" czy "Zagubiona Autostrada" weszły już do filmowego kanonu. Trudno sobie wyobrazić prawdziwy boom doskonałych amerykańskich seriali bez słynnego "Miasteczka Twin Peaks". Twórczość Lyncha jednak nigdy nie ograniczała się do sztuki filmowej. Artysta z wielkim powodzeniem tworzy także na innych polach sztuki, a oprawa muzyczna jego dzieł zawsze była materią równie istotną co sam obraz. Niezapomiane soundtracki do rzeczonego "Twin Peaks" czy "Zagubionej Autostrady", wieloletnia współpraca na tym polu z Angelo Badalamentim każą widzieć w tym filmowym wizjonerze także muzycznego eurydytę. Najnowszy muzyczny materiał w wyśmienity sposób nawiązuje do klubowych, electro - popowych brzmień. Tak jak i w kinie na swojej płycie Lynch tworzy niesamowity, plastyczny klimat, odnoszący się do słodkości popu zatopionego w mrocznej odrealnionej oprawie. Dodatkowy smaczek całości dodają wyśmienite remiksy autorstwa m.in Underworld, Sasha czy Jona Hopkinsa. Fani geniuszu mistrza bedą zachwyceni.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Good Day Today [Original] David Lynch 4:40
1 2 I Know [Original] David Lynch 4:06
1 3 Good Day Today [Underworld Classic Remix] David Lynch 8:42
1 4 I Know [Sasha Remix] David Lynch 8:57
1 5 Good Day Today [Boys Noize Remix] David Lynch 6:17
1 6 I Know [Ratcliffe 'hedz In Dark'remix] David Lynch 6:03
1 7 Good Day Today [Diskjokke Remix] David Lynch 8:39
1 8 I Know [Skream's Not So Ravey Remix] David Lynch 5:06
1 9 I Know [Jon Hopkins Remix] David Lynch 5:00
1 10 Good Day Today [Sunday Best Slow Motion Waltz] David Lynch 4:26

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel