Glow

Jackson And His Computerband

Nośnik: CD

Glow
Glow
Glow

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Glow

  • Glow
  • Glow
  • Glow
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Glow

Jackson And His Computerband

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Od czasu gdy Jackson wyłonił się ze świata paryskich dyskotek, kiedy tą sceną opiekowali się tacy artyści jak Daft Punk czy Phoenix, zarówno Paryż, jak i reszta świata uległ przeobrażeniu. Kiedy w 2005 roku zadebiutował albumem Smash, francuska muzyka klubowa wkraczała właśnie w główny nurt. Jackson Fourgeaud rozdrobnił wówczas funkowy dorobek paryskich poprzedników, a to co zostało wymieszał z obłędnym orkiestrowym patosem, szalonym techno i gotyckim hip-hopem... A następnie zamilkł na długie lata.
W międzyczasie po bulwarach Paryża roznosiły się dźwięki szalonych imprez ekipy Ed Banger, Phoenix stał się jednym z największych popowych zespołów dekady, dubstep opanował Amerykę, a robotyczne sylwetki Daft Punk rozbłysły po raz kolejny. To wszystko przyćmiło zuchwały, symfoniczny futuryzm muzyki Jacksona. A jednak nie wycofał się. Zaszył się gdzieś głęboko w trzewiach Paryża, by z dala od świateł rampy rzeźbić swoje arcydzieło.
Teraz mistrz powraca, a wraz z nim kipiąca romantyczna elektro-orgia zatytułowana Glow. Od dojrzewania spędzonego w niewoli hardcore'owego techno, ponadczasowej miłości do klasycznej muzyki pop i nieklasyfikowanego funku innego (purpurowego) mistrza, Prince'a... Ta schizofreniczna, seksualna, psychotropowa saga mogła wyjść z umysłu tylko jednej osoby.
Wydaniu albumu będzie towarzyszyć nowa prezentacja sceniczna. Koncert otwiera terytorium wiecznej przemiany i komunikacji z publicznością w czasie rzeczywistym – mówi Jackson. Mój własnoręcznie zrobiony i manualnie obsługiwany Computerband, teraz jest pełen życia.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Blow Jackson And His Computerband 4:10
1 2 Seal Jackson And His Computerband 3:59
1 3 Dead Living Things Jackson And His Computerband 4:44
1 4 G.I. Jane (Fill Me Up) Jackson And His Computerband 5:27
1 5 Orgysteria Jackson And His Computerband 6:36
1 6 Blood Bust Jackson And His Computerband 5:03
1 7 Memory Jackson And His Computerband 4:27
1 8 Arp # Jackson And His Computerband 5:08
1 9 Pump Jackson And His Computerband 5:28
1 10 More Jackson And His Computerband 5:44
1 11 Vista Jackson And His Computerband 4:34
1 12 Billy Jackson And His Computerband 7:58

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel