Genesis

Ania Rusowicz

Nośnik: CD

Genesis
Genesis
Genesis

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Genesis

  • Genesis
  • Genesis
  • Genesis
- + Dopasuj

Genesis

Ania Rusowicz

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Po dwóch latach od debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”, obsypanej aż czterema Fryderykami, Ania Rusowicz powraca z nowym albumem zatytułowanym „Genesis”.
Nowa płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jak sama Artystka mówi, jest odzwierciedleniem jednej z części jej osobowści. Płyta jest bardziej niepokorna, nieco psychodeliczna, ale pełna też przepięknych melodii, no i oczywiście wspaniałego głosu Ani. Produkcją albumu zajął się Emade.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Tango Śmierci Ania Rusowicz 3:36
1 2 Polne Kwiaty Ania Rusowicz 3:25
1 3 Ptaki Ania Rusowicz 4:08
1 4 Tam Gdzie Pada Deszcz Ania Rusowicz 4:21
1 5 Anioły Ania Rusowicz 3:20
1 6 Mantra Ania Rusowicz 4:49
1 7 To Nie Ja Ania Rusowicz 3:49
1 8 Nie Uciekaj Ania Rusowicz 3:39
1 9 To Co Było Ania Rusowicz 3:39
1 10 Rzeka Pamięci Ania Rusowicz 3:34
1 11 Powroty Do Siebie Ania Rusowicz 4:29
1 12 Co Z Tego Mam Ania Rusowicz 4:14
5 na 5

Po wydaniu płyty \"Mój Big Beat\" zastanawiałem się co dalej zamierza Ania. Wybrnęła w sposób najlepszy z możliwych. Nagrała płyte nawiązującą do psychodelii lat 70 tych. Wyszło rewelacyjnie. Niewiele jest u nas artystek z takim potencjałem talentu i wyczuciem brzmienia jak Ania. Dzięki niej wiemy, że polska muzyka nie spadła jeszcze na dno na którym leżą przeróżne Dody i wypalone gwiazdy typu Rodowicz. Ania jest ambitna i taką też muzykę produkuje. Sama pisze dla siebie teksty które działają jak kojący balsam. Zebrała również znakomitą grupę muzyków, która potrafi zagrać jak dobry, rasowy rockowy band. Płyta Genesis ( nie czytać dżeneziz!!!) jest jedną, dużą opowieścią niezwykle wciągającą. Brzmienie jest też różnorodne : od jakby breakout\'owego kawałka \"Polne Kwiaty\", przez magiczne opowieści w \"Ptakach\", tajemnicze i apokaliptyczne \"Anioły\", bębnową i nomen omen mantrową \"Mantrę\", przesterowany i drapieżny \"To Nie Ja\", przebojowy \"To Co Było\" po moim zdaniem opus magnum tej płyty- utwór\" Powroty Do Siebie\". Genialny, mroczny i hipnotyczny. Nie pozwala aby przejść obok niego obojętnym. Porywa i przysparza o gęsią skórkę i dreszcze na plecach. Ania niczym wielka wizjonerka zadaje pytanie: dokąd idziesz? Instrumentalna część jest pełna muzycznego odjazdu każdego z grających co dostarcza niesamowitych wrażeń. Dziś już tak nikt nie gra. Wielkie ukłony dla Ani za płytę która powinna byc nagrodzona we wszelakich kategoriach.

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel