Gdzie jest Twoje królestwo?

Speculum

Nośnik: CD

Gdzie jest Twoje królestwo?
Gdzie jest Twoje królestwo?
Gdzie jest Twoje królestwo?

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gdzie jest Twoje królestwo?

  • Gdzie jest Twoje królestwo?
  • Gdzie jest Twoje królestwo?
  • Gdzie jest Twoje królestwo?
- + Dopasuj

Gdzie jest Twoje królestwo?

Speculum

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Ten album zrewolucjonizuje polską scenę muzyczną! Właśnie ukazał się nowy, drugi już w dorobku krążek Speculum, najbardziej ekscentrycznej i przewrotnej polskiej supergrupy, "Gdzie jest Twoje królestwo?". Grupie przewodzi jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci rodzimej sceny muzycznej - Tymon Tymański! Skład formacji uzupełniają: Dr Yry/El Doopa oraz Badhed, Kiwi i Monter/Cremaster.

Nowa płyta kryje nie tylko bardziej dojrzałe i poważne oblicze zespołu, ale niesie też ze sobą sporo niespodzianek i zmian. "Rokendrol, hard rock, metal - to zawsze gwarancja inspirującej przygody....Wiochy nie będzie" - anonsował sam Tymon. Jako gość specjalny na płycie pojawia się także Olaf Deriglasoff.
Speculum zadebiutowało 2 lata temu albumem "Brak CD", który nagrany został w bielskim 'dmb studio'. Płyta, która okazała się jedną z najbardziej bezkompromisowych pozycji na polskim rynku rockowo metalowym, spotkała się ze sporym zainteresowaniem fanów i grupa miała okazję zaprezentować się na wielu koncertach, m.in wystąpiła jako support Faith No More, po którym sam Mike Patton pogratulował formacji świetnego występu.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Monument Speculum 4:22
1 2 Ladyboy Speculum 3:56
1 3 Gdzie jest twoje królestwo? Speculum 4:18
1 4 Bomba w górę Speculum 4:04
1 5 Dziewczyna z Ryna Speculum 3:42
1 6 Persona non grata Speculum 3:24
1 7 Złoty pociąg Speculum 4:10
1 8 Szewc wawelski Speculum 3:47
1 9 Bóg tak chciał Speculum 5:05
1 10 Paweł Speculum 4:18

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel