fiXmisja

Vypsana Fixa

Nośnik: CD

fiXmisja
fiXmisja
fiXmisja
fiXmisja

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

fiXmisja

  • fiXmisja
  • fiXmisja
  • fiXmisja
  • fiXmisja
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

fiXmisja

Vypsana Fixa

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
fiXmisja“ to kompilacja największych przebojów czeskiego zespołu vypsana fiXa.<br><br> Przez 15 lat swojej działalności Vypsanie udało się nie tylko rozpowszechnić rodzinne Pardubice, znane głównie dzięki piernikom, wyścigom (konnym i żużlowym), hokejowi na lodzie oraz semtexowi, ale również zaistnieć na czeskiej scenie rockowej wspinając się aż na jej wierzchołek.<br><br> Mocno zdeterminowany na sukces zespół elektryzuje swoją muzyką publiczność zarówno na małych scenach klubowych jak i na tych wielkich, podczas różnych festiwali. Dzięki licznym koncertom fiXa zyskała fanów w różnych rejonach świata, m.in. we Włoszech, Anglii, Japonii oraz Polsce.<br><br> Zamykające „fiXmisję“ piosenki „Klenot“ i „Detaily“ z powodzeniem zaistniały na Liście Przebojów Trójki, a tym co jeszcze łączy vypsanę fiXę z naszym krajem są wspólne koncerty z zespołem Hey.<br><br> Za sukcesem fiXy stoją bez wątpienia ogromna charyzma i autentyczność członków zespołu, a także surrealistyczne teksty lidera, w których mieści się zarówno Lou Reed jak i "Czterej pancerni i pies". Często wybrzmiewają w nich obcojęzyczne wstawki, polscy fani na pewno zwrócą uwagę na refren: „Uwaga, uwaga! Palenie tytoniu powoduje raka.“<br><br> p.s. vypsana fiXa w polskim tłumaczeniu znaczy po prostu wypisany flamaster
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Stereoid Vypsana Fixa 3:43
1 2 Hunny Bunny Vypsana Fixa 3:07
1 3 Cap Vypsana Fixa 3:35
1 4 1982 Vypsana Fixa 4:11
1 5 Palenie titonia Vypsana Fixa 3:35
1 6 Potapeci Vypsana Fixa 2:45
1 7 Otuzilci Vypsana Fixa 3:17
1 8 Objev Vypsana Fixa 2:25
1 9 Komik lobotomik Vypsana Fixa 2:07
1 10 V Targa Florio Vypsana Fixa 2:43
1 11 Robinson Vypsana Fixa 3:19
1 12 Samurajske mece Vypsana Fixa 3:15
1 13 Ruzyne Vypsana Fixa 2:48
1 14 Trampolina Vypsana Fixa 2:13
1 15 Dezolat Vypsana Fixa 2:49
1 16 Antidepresivni rybicka Vypsana Fixa 2:30
1 17 Emigrant Vypsana Fixa 3:54
1 18 Klenot Vypsana Fixa 4:27
1 19 Detaily Vypsana Fixa 3:32

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel