Produkt z gazetki

Dark Side Of The Moon (Remastered)

PINK FLOYD

Nośnik: CD

Dark Side Of The Moon (Remastered)
Dark Side Of The Moon (Remastered)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dark Side Of The Moon (Remastered)

  • Dark Side Of The Moon (Remastered)
  • Dark Side Of The Moon (Remastered)
- + Dopasuj

Produkt z gazetki

Dark Side Of The Moon (Remastered)

PINK FLOYD

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Wydany w 1973 roku album stał się pierwszym numerem jeden zespołu Pink Floyd w Stanach Zjednoczonych. Płyta "The Dark Side of The Moon" utrzymywała się na listach przebojów przez... 741 tygodni, w latach 1973-1988. Album, który stał się jednym z najczęściej kupowanych i najbardziej docenianych przez krytyków krążkiem w historii muzyki, wprowadził również nową ikonę do świata popkultury - legendarną grafikę autorstwa grupy Hipgnosis, którą zespół poprosił o stworzenie "prostej i śmiałej" ilustracji.<br><br> Najnowsza edycja, wydana w ramach serii "Discovery", zawiera oryginalny album studyjny cyfrowo zremasterowany przez Jamesa Guthrie, wydany w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu Digipak oraz wzbogacony o 12-stronicowy booklet autorstwa Storma Thorgersona.<br><br> Kolekcja "Discovery", czyli 14 zremasterowanych albumów studyjnych<br> Od 1967 roku zespół Pink Floyd nieustannie tworzył jeden z najbardziej niezwykłych i ponadczasowych katalogów nagrań w historii współczesnej muzyki. Wszystkie 14 studyjnych albumów grupy zostało właśnie cyfrowo zremasterowanych przez Jamesa Guthrie - współproducenta albumu "The Wall" - oraz ponownie wydanych w specjalnie w tym celu zaprojektowanych opakowaniach Digipak. Do płyt powstały również całkiem nowe booklety, stworzone przez Storma Thorgersona - artystę, który od wielu lat współpracuje z zespołem.<br> Albumy z serii "Discovery" zostały zaprojektowane z myślą o przedstawieniu grupy Pink Floyd nowym słuchaczom, w związku z czym booklety wszystkich płyt zawierają kompletne teksty piosenek znajdujących się na danym albumie
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Speak To Me Pink Floyd 1:07
1 2 Breathe (In The Air) Pink Floyd 2:49
1 3 On The Run Pink Floyd 3:45
1 4 Time Pink Floyd 6:53
1 5 The Great Gig In The Sky Pink Floyd 4:44
1 6 Money Pink Floyd 6:23
1 7 Us And Them Pink Floyd 7:49
1 8 Any Colour You Like Pink Floyd 3:26
1 9 Brain Damage Pink Floyd 3:46
1 10 Eclipse Pink Floyd 2:12
3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

przester i pognieciona

Nie wiem kto nagrywał tę reedycję. Przesterowana. Profanacja najlepszego pod względem nagrania albumu Floydów. Kartonik niestety otrzymałem lekko wygnieciony.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Miłe zaskoczenie

Płyty Floydów w super promocji są wydawnictwem z masteringiem 2011 roku ale w edycji 2016 roku z mini okładkami gatefold. James Guthrie ładnie zmasteringował płyty, starsze trochę przebasował ale jakość jest lepsza od każdego starego winyla. Polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

muzyka

Super płyta.Tanio ,szybko i sprawnie :-)

Więcej opinii

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel