Body Blues

Daddy's Cash

Nośnik: CD

Body Blues
Body Blues
Body Blues

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Body Blues

  • Body Blues
  • Body Blues
  • Body Blues
- + Dopasuj

Body Blues

Daddy's Cash

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Czasami zdarza się, że nagle poznajemy ludzi. Ludzi, na współpracę z którymi czekaliśmy od wielu lat, a dla których jednocześnie owo spotkanie jest możliwością realizacji planów. Niektórzy twierdzą, że to zbieg okoliczności, lecz dla nas jest to przeznaczenie. Tak właśnie było z w przypadku naszego zespołu, który łącząc swój los z pewnym amerykańskim kompozytorem, Frankiem Thiebeaux, mógł nagrać świetną płytę, jednocześnie spełniając Jego wielkie marzenie.
Owym marzeniem była płyta Body Blues, czyli 14 utworów o życiu:  problemach i przyjemnościach, miłości i zdradzie, radości i  łzach, …czyli 14 utworów  łączących funk, blues i soul w jedną perfekcyjnie zgraną całość, …czyli 14 utworów przeplatających mocny czarny wokal Pam Hawkins wraz z 10-osobowym zespołem, 2-osobowym backup’em i 9-osobowym chórem gospel, …czyli 14 utworów w wykonaniu Daddy's Cash!

Daddy’s Cash -  Zespół założony w 2011 roku przez grupę bliskich przyjaciół. Grupa wykonuje muzykę zakorzenioną w amerykańskim jazzie, rocku i bluesie. Zespół prezentuje szeroki wachlarz instrumentów, takich jak sekcja dęta, gitary, klawisze i harmonijka, instrumenty perkusyjne. W 2012 r. wydali debiutancki album "That's what the blues is all about" który uzyskał w Polsce status Złotej Płyty. Zespół nadal jest zapraszany do współpracy ze światowej sławy muzykami jazzowymi i bluesowymi. Zespół tworzą: Łukasz Belcyr, Radoslaw Dzielski, Wojciech Inglot, Michał Jasiczek, Michael Borowski, Łukasz Wiercioch i Jędrzej Jasiczek.

 

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Body Blues Daddy's Cash 2:44
1 2 Imo B Better Daddy's Cash 3:43
1 3 Mr BB King Daddy's Cash 4:41
1 4 I Cried Daddy's Cash 4:46
1 5 Feelin It Daddy's Cash 3:25
1 6 Don't Daddy's Cash 3:58
1 7 You See Me Daddy's Cash 5:28
1 8 I Got It Bad Daddy's Cash 4:07
1 9 The Fillmore Daddy's Cash 3:56
1 10 Hole In The Wall Daddy's Cash 4:40
1 11 Silver And Grey Daddy's Cash 4:39
1 12 Mama Said Daddy's Cash 4:56
1 13 Move On Daddy's Cash 5:47
1 14 Daddy's Groove Daddy's Cash 5:01

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel