Biała wódka

Taraka

Nośnik: CD

Biała wódka
Biała wódka
Biała wódka

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Biała wódka

  • Biała wódka
  • Biała wódka
  • Biała wódka
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Biała wódka

Taraka

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Z dala od zgiełku miast, w leśnej  głuszy, powstał nowy bezprecedensowy i bardzo słowiański projekt muzyczny – płyta „BIAŁA WÓDKA” w wykonaniu zespołu TARAKA. Znakomici muzycy z Polski, Białorusi i Ukrainy pracowali nad „Białą Wódką” dwanaście dni, Przez ten okres powstało 11 bezpretensjonalnych piosenek w szeroko pojętej stylistyce słowiańskiej.
Pomysłodawcą, kompozytorem,  autorem oraz producentem tego projektu, jest Karol Kus autor wielu przebojów (min. Nie kłam, że kochasz mnie). Premiera płyty będzie miała miejsce w sierpniu tego roku. Istotnym elementem jest fakt, że każda z piosenek znajdujących się na płycie posiada zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, swoją osobną, niepowtarzalną historię. W Białej Wódce nie doszukacie się przypadkowych bądź nieprzemyślanych dźwięków, na płycie znajdziecie bogate i różnorodne brzmienie instrumentów akustycznych.  W końcu słowiańska muzyka to przepiękny świat melodii, który mimowolnie płynie w naszych żyłach.
Płyta  została nagrana w czterech studiach nagraniowych w Polsce i na Ukrainie, a jej siła zawiera się w prostocie, a zarazem wirtuozerii.
Oprócz wydawnictwa muzycznego pod tym samym tytułem ukaże się film, który przedstawi  niepowtarzalny klimat powstawania tego dzieła. Każdy dzień pracy przy tym projekcie będzie posiadał swój osobny, wizualny performance, który stworzą artyści różnorodnych dziedzin sztuki. Pełnia muzyki i obrazu sprawi, że wybierzesz się w podróż wrażeń, której towarzyszyć będzie magia, tajemniczość, niesamowita energia i przebojowość muzyki słowiańskiej.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Biała wódka Taraka 3:32
1 2 Być człowiekiem Taraka 4:58
1 3 Błękitna sukienka Taraka 4:21
1 4 Płaszcz Taraka 4:50
1 5 Daj żyć Taraka 4:33
1 6 Do tańca i różańca Taraka 3:25
1 7 Są w życiu chwile Taraka 3:54
1 8 Polsko pozwól żyć Taraka 3:54
1 9 Kolejny hotel moich marzeń Taraka 3:58
1 10 Opuszczam dom Taraka 5:02
1 11 Słowiańska dusza -instrumental Taraka 1:33

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel