Best Of The Best

Marek Biliński

Nośnik: CD

Best Of The Best
Best Of The Best
Best Of The Best

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Best Of The Best

  • Best Of The Best
  • Best Of The Best
  • Best Of The Best
- + Dopasuj

Best Of The Best

Marek Biliński

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Marek Biliński po 16 latach powraca z kolejnym wydaniem Best of tym razem na płycie winylowej, w 30 lat po wydaniu jego pierwszego bestselerowego czarnego krążka „Ogród Króla Świtu”.


Po 16 latach od wydania pierwszej płyty „The Best of” w 1998 r., Marek Biliński polska legenda i tuz muzyki elektronicznej powraca z nowym wydaniem longplaya w iście mistrzowskim stylu. Album o nazwie „Best of the Best” powstał przy współpracy Bi.Ma.-Biliński Production z Life Is Music Entertainment oraz Związku Artystów Polskich STOART, który jest głównym patronem współfinansującym wydanie. Nowa płyta jest skierowana nie tylko na rynek Polski, ale też na rynki zagraniczne. Dzięki wydaniu jej w postaci cyfrowej pojawi się na wiodących portalach na całym świecie.


Najważniejszą jednak informacją jest to, iż album będzie wydany ekskluzywnie w limitowanej ilości na płycie winylowej ! Wielbiciele muzyki Marka Bilińskiego co prawda musieli na ten moment długo czekać, ale teraz będą usatysfakcjonowani!
Płyta będzie rarytasem dla wszystkich fanów czarnego krążka i ciepłych analogowych brzmień muzyki elektronicznej. Wszystkie utwory znajdujące się na płycie zostały z wersji podstawowej na nowo zmasteringowane na światowej klasy sprzęcie studyjnym, dlatego brzmienie płyty jest tak aksamitne i dynamiczne. Szczególnie słychać to na czarnym krążku.
Wydanie „Best of the Best” będzie miało szeroki zasięg dotarcia i pojawi się na wszystkich istniejących dziś nośnikach tj.: na płycie winylowej, płycie CD, oraz w postaci cyfrowej.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dziecko Słońca / The Child Of The Sun - 1995 Marek Biliński 3:29
1 2 Caliope For Ever - 1986 Marek Biliński 4:48
1 3 Po Drugiej Stronie Świata / On The Other Side Of The World - 1984 Marek Biliński 10:05
1 4 Taniec W Zaczarowanym Gaju / Dancing In A Magic Grove - 1983 Marek Biliński 2:42
1 5 Dom W Dolinie Mgieł / House In The Foggy Valley - 1984 Marek Biliński 3:43
1 6 Ucieczka Z Tropiku / Escape From The Tropics - 1984 Marek Biliński 3:58
1 7 Fontanna Radości / Fountain Of Joy - 1983 Marek Biliński 6:37
1 8 Róża / Rose - 2010 Marek Biliński 3:04

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel