Atom

Tabb & Sound'n'grace

Nośnik: CD

Atom
Atom
Atom

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Atom

  • Atom
  • Atom
  • Atom
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Atom

Tabb & Sound'n'grace

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu X Factor), a z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na chwilę”, ” Wstaję” czy „Pusty dom”... Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce... zespół znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.

Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”, który błyskawicznie stał się mega hitem, bedąc przez wiele tygodni najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych a teledysk najczęściej emitowanym w TV. Sam singiel “Dach” jest cały czas jedną z najczęściej słyszanych piosenek i bije rekordy sprzedaży digitalowej.

ATOM jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach - bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: “Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie”. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: "tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak" – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę ATOM.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dach Tabb & Sound'n'grace 3:49
1 2 Możesz Wszystko Tabb & Sound'n'grace 3:50
1 3 Atom Tabb & Sound'n'grace 4:12
1 4 Ballada Tabb & Sound'n'grace 3:39
1 5 Każdy Dzień Tabb & Sound'n'grace 3:40
1 6 Twierdza Tabb & Sound'n'grace 4:13
1 7 Niebo Tabb & Sound'n'grace 3:14
1 8 Na Pewno Tabb & Sound'n'grace 3:34
1 9 Nadzieja Tabb & Sound'n'grace 5:39
1 10 Kosmos Tabb & Sound'n'grace 3:31
1 11 Change Tabb & Sound'n'grace 3:50
1 12 Someone Tabb & Sound'n'grace 3:50
1 13 Niebo (Bonus Version) Tabb & Sound'n'grace 3:12
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Fantastyczne i nastrojowe brzmienie

Płyta rewelacyjna! Kilka kawałków zasługuje na szczególne wyróżnienie, natomiast jako całość przemawia do każdego, kto nie tylko zwraca uwagę na muzykę, lecz także tekst :)

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Płyta od pozytywnych ludzi dla pozytywnych ludzi. Ten album jest już złoty i nie ma w tym żadnego przypadku.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Płyta absolutnie REWELACYJNA!!!. Często słuchając płyty jakiegoś artysty, podobają mi się 2, może 3 piosenki i to zwykle te, które promują album w radiu. W przypadku tej płyty trudno ocenić, która piosenka jest najlepsza. Piosenki mają piękny tekst, łatwo wpadającą w ucho melodię, a wykonanie jest po prostu cudowne. Niesamowite w piosenkach Sound\'n\'Grace jest to, że dają olbrzymi zastrzyk optymizmu. Polecam bardzo serdecznie :D

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel