At Glade

Fismoll

Nośnik: CD

At Glade
At Glade
At Glade

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

At Glade

  • At Glade
  • At Glade
  • At Glade
- + Dopasuj

At Glade

Fismoll

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Debiutancka płyta młodego polskiego songwritera  Fismolla zatytułowana jest "At Glade", czyli "Na Polanie".  To opowieść o świecie wrażeń widzianym oczami młodego, wrażliwego, kochającego naturę człowieka, wchodzącego w życie, poznającego ludzi, uczucia i samego siebie. Jest płytą bardzo intymną, a przy tym różnorodną i potrafiącą poruszać słuchaczy bez względu na ich wiek. 

Stylistycznie można ją wymienić jednym tchem obok płyt Bon Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a,  jest równie piękna, przemyślana i doskonale wykonana. Zachwyceni 19-letnim Fismollem artyści i dziennikarze tacy, jak Marek Niedźwiecki czy Katarzyna Nosowska, określają jego muzykę  jako piękną, dojrzałą i na światowym poziomie.

Kompozycje, słowa oraz aranżacje są dziełem samego Fismolla, realizacją i produkcją brzmienia zajął się Robert Amirian, którego współautorstwa jest również część tekstów. Zjawiskowym dopełnieniem tego tandemu jest słynna Mandy Parnell z Londynu, której mastering od lat jest integralną częścią brzmienia takich artystów, jak Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Roisin Murphy, Feist, Royksopp czy Matthew Herberta, a która zgodziła się zmasterować również debiutancką płytę Fismolla po usłyszeniu kilku pierwszych jego piosenek.

Płytę sygnuje songwriterski label płytowy Nextpop.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Flowering Fismoll 4:00
1 2 To Dryad Fismoll 3:00
1 3 Time Of Glimmers Fismoll 5:00
1 4 Song Of Songs Fismoll 6:00
1 5 Trifle Fismoll 4:30
1 6 History Of The Moon Fismoll 4:00
1 7 Let'S Play Birds Fismoll 4:00
1 8 Close To The Light Fismoll 5:50
1 9 Let Me Breathe Your Sigh Fismoll 5:00
1 10 Look At This Fismoll 4:00
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Swietna płyta.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel