Armanda

Łąki Łan

Nośnik: CD

Armanda
Armanda
Armanda

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Armanda

  • Armanda
  • Armanda
  • Armanda
- + Dopasuj

Armanda

Łąki Łan

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Płyta "Armanda" będzie niemałym zaskoczeniem dla dotychczasowych fanów zespołu i może zaskarbić sobie całkiem nowych.<br><br>Muzyka na „Armandzie” jest eklektyczną opowieścią, tak jak eklektyczny jest Łąki Łan.<br><br>To podróż przez wrażliwość każdego z tych indywidualistów, których łączy przyjaźń, podobna wrażliwość muzyczna i prawdziwość przekazu.<br><br>Materiał został nagrany, w większości ,"na setkę" w legendarnym vintage`owym studiu z lat 70-tych, które mieści się w polskich górach. Zespół podkreśla tym samym swój live`owy klimat oraz spontaniczność procesu tworzenia.<br><br>Magiczna aura miejsca przełożyła się na inspirowane naturą, onomatopeiczne teksty oraz zespołową jedność.<br><br>Pełna analogowych jak i bardzo współczesnych brzmień, przestrzennych muzycznych pejzaży, elementów electro, synth popu, okraszona odrobiną reggae, p-funku i muzyki tanecznej lat 90-tych.<br><br>To wszystko sprawia, że zespół Łąki Łan wymyka się wszelkim definicjom a płyta przenosi słuchaczy w inny wymiar, o krok dalej, w kosmos możliwości, szczerości, miłości, energii witalnej i po prostu dobrej muzyki.<br><br>Łąki Łan to :<br>- "Poń Kolny" – instrumenty klawiszowe<br>- "Bonk" – gitara, wokal<br>- "Paprodziad" – wokal<br>- "Mega Motyl" – perkusja, wokal<br>- "Cokictokloc" - gitara basowa, instrumenty klawiszowe, wokal<br>- "Jeżus Marian" – instrumenty klawiszowe<br><br>Łąki Łan to zespół, który zrodził się na „Jamach” w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi.&nbsp, Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest&nbsp, jego dopełnieniem.<br><br>Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Łan Pała Łąki Łan 4:22
1 2 Lovelock Łąki Łan 4:00
1 3 Dziadarap Łąki Łan 4:54
1 4 Łan For Me Łąki Łan 4:20
1 5 Infinite Łąki Łan 5:43
1 6 Pompeje Łąki Łan 3:38
1 7 Sundown Łąki Łan 5:53
1 8 Jammin Łąki Łan 4:14
1 9 Pleń Łąki Łan 4:45
1 10 Armada Łąki Łan 4:47
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Kawał dobrej muzy. Fantystyczna płyta, która zyskuje z każdym kolejnym odsłuchaniem (nie należy zrażać się przy pierwszym razie, bo jest zupełnie inna od poprzednich płyt zespołu). Polecam każdemu nie-fanowi. Fan zespołu pewnie już ją ma, więc jemu nie polecam.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel