Anioły W Kolorze

VARIOUS

Nośnik: CD

Anioły W Kolorze
Anioły W Kolorze
Anioły W Kolorze

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Anioły W Kolorze

  • Anioły W Kolorze
  • Anioły W Kolorze
  • Anioły W Kolorze
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Anioły W Kolorze

VARIOUS

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Kilkanaście piosenek z repertuaru Ewy Demarczyk wykonanych przez wybitne wokalistki polskiej sceny jak choćby Justyna Steczkowska, Natalia Przybysz, Gaba Kulka czy Maja Kleszcz. Na krążku znalazły się także postaci, które kształtowały polską scenę teatralną ostatnich lat - Stanisława Celińska, Kinga Preis, Justyna Szafran, a także elektryzująca niemiecka wokalistka Renate Jett, znana polskiej widowni z brawurowej kreacji w (A)pollonii Krzysztofa Warlikowskiego. Tak odważnych i tak niezwykle różnorodnych interpretacji tych utworów nigdy jeszcze na polskich scenach nie było. <br><br> W nowym kształcie piosenki to nie tylko opowieści o Demarczyk, ale i o współczesnych kobietach i ich świecie. Artystki zaproszone do udziału w projekcie swoimi wykonaniami chwilami idą pod prąd, przełamując przyzwyczajenia słuchaczy. <br><br> Do utworów opracowano nowe aranżacje autorstwa Piotra Dziubka, nawiązujące do muzyki współczesnej, minimalistyczne, momentami inspirowane kompozycjami Phillipa Glassa. Efektem jest brzmienie odważne i intymne zarazem. <br><br> Nagrań dokonano podczas Gali 32. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Grande Valse Brillante Justyna Steczkowska 4:47
1 2 Czarne Anioły Justyna Szafran 4:21
1 3 Jaki śmieszny Justyna Antoniak 4:53
1 4 Rebeka Maja Kleszcz 4:25
1 5 Garbus Kinga Preis 4:04
1 6 Groszki i róże Natalia Przybysz 4:02
1 7 Taki pejzaż Justyna Steczkowska 7:53
1 8 Nähe Des Geliebten Renate Jett 3:04
1 9 Karuzela z Madonnami Natalia Przybysz 4:10
1 10 Tomaszów Natalia Grosiak 5:27
1 11 Pocałunki Justyna Antoniak 4:22
1 12 Grande Valse Brillante Stanisława Celińska 7:04
1 13 Canción De Las Voces Serenas Stanisława Celińska & Renate Jett 4:47

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel