Always Outnumbered, Never Outgunned

The Prodigy

Nośnik: CD

Always Outnumbered, Never Outgunned
Always Outnumbered, Never Outgunned

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Always Outnumbered, Never Outgunned

  • Always Outnumbered, Never Outgunned
  • Always Outnumbered, Never Outgunned
- + Dopasuj

Always Outnumbered, Never Outgunned

The Prodigy

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Spitfire The Prodigy 5:07
1 2 Girls The Prodigy 4:07
1 3 Memphis Bells The Prodigy 4:28
1 4 Get Up Get Off The Prodigy 4:19
1 5 Hot Ride The Prodigy 4:36
1 6 Wake Up Call The Prodigy 4:56
1 7 Action Radar The Prodigy 5:32
1 8 Medusa's Path The Prodigy 6:08
1 9 Phoenix The Prodigy 4:38
1 10 You'll Be Under My Wheels The Prodigy 3:56
1 11 The Way It Is The Prodigy 5:46
1 12 Shoot Down The Prodigy 4:29
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Prawdopodobnie najbardziej niedoceniany album The Prodigy. Zbyt często porównywany do poprzednich wydawnictw, zbyt mało oceniany niezależnie od całej pozostałej twórczości. Materiał na album niemal w całości został stworzony przez Liama Howletta - co z jednej strony miało to zapewne wpływ na mniejszą przebojowość \"Always Outnumbered, Never Ougunned\", z drugiej strony uczyniło materiał niesamowicie spójnym. Jest to jeden z niewielu krążków, który bardziej cenię za całokształt, niż za poszczególne numery.
The Prodigy znajduje się w sklepie w kategorii techno/disco/trance, na ogół przypisywany do gatunku rave, dla mnie to jednak rock-metalowe aranżacje ubrane w elektronikę. Być może z tego powodu płyta ta w większym stopniu jest przeznaczona dla wielbicieli klasycznych niż nowoczesnych brzmień.
Polecane do odsłuchu przed kupnem to singlowe \"Spitfire\", \"Girls\" i \"Hotride\" czy nieco spokojniejsze \"Memphis Bells\" i \"Medusa\'s Path\", zaś dla miłośników klasycznych brzmień \"Phoenix\" (interpretacja Shocking Blue \"Love Buzz\") lub \"The Way It Is\", opierający się na loopie \"Thriller\" Michaela Jacksona.
Oczywiście album nie byłby tym samym, gdyby nie zamykający \"Shoot Down\" zrealizowany przy udziale braci Gallagherów z Oasis.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel