Agyness B. Marry

Agyness B. Marry

Nośnik: CD

Agyness B. Marry
Agyness B. Marry
Agyness B. Marry

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Agyness B. Marry

  • Agyness B. Marry
  • Agyness B. Marry
  • Agyness B. Marry
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Agyness B. Marry

Agyness B. Marry

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Agyness B. Marry - mieszka i tworzy Warszawie. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas. Podczas występu na Spring Brake Showcase Festival & Conference 2014, przez niektórych uznana została za największe odkrycie – co ciekawe, był to zaledwie jej drugi koncert.

Wyróżnienie otrzymane od jury konkursu Hortex Rytmy Młodych pozwoliło wystąpić jej na głównej scenie ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie. W listopadzie zagrała podczas Europejskich Targów Muzycznych „,Co jest grane“, w Warszawie. Występowała też jako support przed Brodką, Skubasem, czy Ballet School.

Jej debiutancki album zatytułowany po prostu „,Agyness B. Marry“, to 12 brudnych, rockowych utworów. Materiał został nagrany bez żadnych ulepszeń, a realizatorem nagrań był Maciej Cieślak (Ścianka, Lenny Valentino). Agyness B. Marry stworzyła album przesiąknięty jednocześnie ciężkim gitarowym brzmieniem i kobiecą wrażliwością. Delikatność miesza się na tej płycie ze skrajnością garażowego grania.

„,Płyta jest odzwierciedleniem mojej osoby na przestrzeni lat. Pokazuje mój charakter, czasem mocny (jak ",Dirty Water", czy ",Break Up Breakdown",), a czasem delikatny i ciepły (chociażby w ",Among Lights",). Niektóre z tych piosenek powstały rok temu, niektóre mają wiele lat. Ten materiał to przekrój mojego dotychczasowego życia, moich emocji, wzlotów i upadków. Album jest bardzo osobisty, emocjonalny i szczery. Wyjątkowe jest to, że pomimo tego, że niektóre piosenki mają wiele lat, nagrywając materiał potrafiłam nadal utożsamiać się z tymi emocjami, które czułam dawno temu. Jednak człowiek nie zmienia się tak bardzo jakby czasami chciał“, - Agyness B. Marry.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Intro Agyness B. Marry 1:23
1 2 Hard To Die Agyness B. Marry 3:27
1 3 Dirty Water Agyness B. Marry 2:33
1 4 Among Lights Of Fireflies Agyness B. Marry 4:16
1 5 She Says She Needed A Friend Agyness B. Marry 2:48
1 6 My Name Is New Agyness B. Marry 3:52
1 7 Rainbow Agyness B. Marry 4:01
1 8 Home Agyness B. Marry 3:54
1 9 All My Little Agyness B. Marry 1:52
1 10 Break Up Breakdown Agyness B. Marry 3:42
1 11 Vaccine Agyness B. Marry 4:29
1 12 You Live By The Sea Agyness B. Marry 3:06

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel