1000 Miejsc

Ada Szulc

Nośnik: CD

1000 Miejsc
1000 Miejsc
1000 Miejsc

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

1000 Miejsc

  • 1000 Miejsc
  • 1000 Miejsc
  • 1000 Miejsc
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

1000 Miejsc

Ada Szulc

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Projekt znanego dja i producenta Dja ADAMUS, i laureatki, finalistki pierwszej edycji X factor Ady Szulc. Muzycznie duet zapuscił sie w rejony muzyki elektronicznej od chill out poprzez avant pop do deep hoise, Muzyka kojaca dusze, spokojna klimatyczna. Projek 1000 miejsc odwiedza muzyczne zakamarki a klipami cała kule ziemska, kazdy klip ma powstac w innej czesci swiata. Pierwszy powstał w Havanie na Kubie , drugi w Tokyo w Japoni. W mysl powiedzenie 1000 miejsc ktore nalezy zobaczyc przed smiercią.  

O Artystach:.
Dj Adamus  (adam Jaworski) od ponad dekady jest aktywnym producentem, DJem i muzykiem.  Współtworzy duet producencki WET FINGERS. Współkomponował muzykę̨ do przedstawień́ teatralnych (m.in.  Wrocławski Teatr K2 -przedstawienie “MC MAYAK’, offowy film “ARCHE), oraz  musicalu „Romeo i Julia” Janusza Józefowicza. Dba o oprawę muzyczną programu Kuba  Wojewódzki oraz wielu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.: Fryderyki, Top Model etc. . Przygotował utwory do filmów „Sala Samobójców” i „Big Love” jego projekt Wet Fingers jako pierwszys smplowal polska muzyke rozrywkowa i stworzył na nowo takie hity rmxy jak Hi Fi Superstar czy Malgoska 2011. Koncertował na całym swiecie.

Ada Szulc –wokalistka zyskała popularność dzięki programowi pierwszej edycji X-FACTOR, gdzie dotarła do ścisłego finału. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec i przez pięć lat śpiewała w zespole pop-rockowym. Nagrała muzykę do filmów, m.in.: „Big Love” reż. Barbara Białowąs i produkcji Disney’a. Prywatnie Ada Szulc studiuje kosmetologie. Płyta „1000 miejsc” jest jej debiutanckim krążkiem. Delikatny glos i miekka barwa idealnie wprowadza słuchacza w klimat muzyki projektu.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 1000 miejsc Ada Szulc / Dj Adamus 6:01
1 2 Mieć wszystko lub nic (ocean) Ada Szulc / Dj Adamus 5:00
1 3 Insomnia Ada Szulc / Dj Adamus 4:36
1 4 London Boy Ada Szulc / Dj Adamus 5:08
1 5 Keep On Rising Ada Szulc / Dj Adamus 4:04
1 6 Lights Ada Szulc / Dj Adamus 5:20
1 7 Not 4 U Ada Szulc / Dj Adamus 7:02
1 8 Dokąd uciekam Ada Szulc / Dj Adamus 5:46
1 9 This Night Ada Szulc / Dj Adamus 3:53
1 10 Lazy Day Ada Szulc / Dj Adamus 3:59
1 11 Uciekam w Ciebie (All This Time) Ada Szulc / Dj Adamus 6:28
1 12 Looser Ada Szulc / Dj Adamus 4:37
1 13 Good Night My Warsaw Ada Szulc / Dj Adamus 5:14

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel