Możesz zwrócić telewizor po mistrzostwach!

Z okazji zbliżającego się mundialu, sieć sklepów SATURN przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów piłki nożnej i nowych technologii. Zgodnie z hasłem: „Nie trafiłeś? Możesz zwrócić telewizor po mistrzostwach!”, każdy kto zakupi telewizor do 11.06. będzie miał możliwość zwrotu sprzętu nawet tuż po finale turnieju.

Rozpoczynające się w połowie czerwca Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to dla miłośników footballu wiele godzin sportowych emocji.

Wydarzenia sportowe to wzmożonych zakupów nowoczesnych telewizorów, których obraz, kontrast i dynamika wizji zapewniają niepowtarzalne przeżycia. Zauważamy ogromny wzrost zainteresowania technologią Ultra HD, która daje możliwość oglądania obrazu w rewolucyjnej rozdzielczości 3840 x 2160. Daje to niespotykany dotąd realizm obrazu, co jest szczególnie ważne w relacjach sportowych – powiedział Janusz Łapacz z Działu Zakupu sieci SATURN.

Do śledzenia zmagań swoich faworytów zachęca SATURN. Dzięki specjalnej ofercie promocyjnej, klienci którzy kupią dowolny telewizor w markecie sieci lub na www.saturn.pl, będą mogli czuć się bezpiecznie. Jeżeli zakupiony telewizor nie spełni ich oczekiwań, tuż po zakończeniu mistrzostw będą mogli go zwrócić lub wymienić na inny model.

W Saturnie można wybierać spośród najszerszej na rynku oferty 500 modeli telewizorów. Zakup właściwego urządzenia jest często trudną decyzją dla klientów, jeżeli chodzi o wybór marki, odpowiedniego modelu, wielkości przekątnej, czy parametrów technicznych. Proponując klientom możliwość zwrotu, dajemy im gwarancję bezpieczeństwa – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający siecią SATURN.

Akcja promocyjna trwa w dniach od 5 czerwca 2014 do 11 czerwca 2014 roku. Zakupiony telewizor można wymienić lub zwrócić bez zobowiązań do 15 lipca 2014 roku.

Dodatkowo możliwy jest zakup w systemie ratalnym 0%.

Regulamin akcji dostępny jest w sklepach SATURN oraz na stronie sklepu internetowego: www.saturn.pl.

powrót

pixel